Każda skórka Fishstick w Fortnite, rankingowa


Po raz pierwszy pojawił się w sezonie 7, Fishstick był jednym z najbardziej ukochanych NPC do odkrycia w Fortnite, choć są czymś więcej niż tylko przyjazną twarzą do zobaczenia na wyspie. Gracze otrzymali również różne skórki oparte na pomarańczowym stworzeniu, inspirowane wszystkim, od postaci filmowych po nawet święta. Oto nasz ranking wszystkich skórek Fishstick w Fortnite z dziewięcioma różnymi iteracjami.

Jakie są najlepsze skórki Fishstick w Fortnite?

9) Fa-la-la-la Paluszek Rybny

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Fa-la-la-la Fishstick to jedyny bożonarodzeniowy kosmetyk zwierzęcia, który idealnie pasuje do klasycznego zielono-białego kostiumu elfa. Chociaż właściciele skórek nie będą mogli zmieniać jej wyglądu, jest ona dostarczana z The Fishcracker, drewnianym plecakiem wzorowanym na skórze. Jak większość może się spodziewać, Fa-la-la-la Fishstick jest znany przede wszystkim z tego, że pojawia się w sklepie z przedmiotami co roku w grudniu podczas Zimowego Festiwalu za cenę 1200 V-dolców.

8) Rogatnica

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Fishstick może być znany jako kochająca zabawę, powściągliwa postać, ale Triggerfish błaga, by się różnić. Przedstawia NPC, który robi najlepsze wrażenie Rambo, budząc groźną farbę do twarzy, długą opaskę na głowę i sprzęt wojskowy. Co więcej, kosmetyk zawiera dwa dodatkowe style, w tym jeden, który nadaje rybie zaawansowany technologicznie hełm. Triggerfish pojawia się w rotacji sklepu z przedmiotami średnio raz na miesiąc i kosztuje zaledwie 1200 V-dolców.

7) Rybia czaszka

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Fishskull zyskał reputację doskonałego kosmetyku do wykorzystania podczas skradania się. Dzieje się tak dlatego, że strój szkieletu jest niewiarygodnie wąski i olśniewa niczym innym niż czernią i bielą — ostatecznie utrudniając przeciwnikom dostrzeżenie Fishskulla z daleka. Jeśli jednak chcesz skorzystać z tej przewagi, będziesz potrzebować czegoś więcej niż V-dolców. Halloweenowa skórka należy wyłącznie do Skull Squad Pack, który pojawia się w sklepie w październiku za 19,99 USD.

Powiązany: Najrzadsze skórki Fortnite

6) Umowa z Gillerem

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Najwyraźniej wzorowany na Jamesie Bondzie, Contract Giller umieszcza flądrę w całkowicie czarnym trzyczęściowym garniturze i oferuje opcjonalne akcesoria do okularów przeciwsłonecznych. Towarzyszy mu również mały Fishstick, ponieważ Contract Giller jest wyposażony w uroczy plecak Dorsal Destroyer. To powiedziawszy, kosmetyki można zdobyć tylko z Bassassin Challenge Pack, pakietu V-dolców za 9,99 USD, który jest dostępny na wszystkich platformach cyfrowych obsługiwanych platform.

5) Mrożony paluszek rybny

Obraz za pośrednictwem Epic Games

W przeciwieństwie do większości skórek Fishstick, Frozen Fishstick przedstawia długoletniego NPC z lodowoniebieskimi łuskami i rozebranymi ubraniami. Jednak, aby udowodnić, że jest to strój o tematyce zimowej, jego właściciele mogą również odkryć łaty śniegu rozpryskujące się wokół ciała Fishstick. Na szczęście ci, którzy chcą skóry, mają wiele szans na jej zdobycie każdego roku. Wiadomo, że dedykowany pakiet Polar Legends firmy Frozen Fishstick jest sprzedawany prawie codziennie od listopada do marca.

4) Paluszek rybny

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Od kultowego niebieskiego stroju po zdziwiony wyraz twarzy, standardowa skórka Fishstick odzwierciedla każdy aspekt NPC. Chociaż jest o wiele więcej niż na pierwszy rzut oka. Kosmetyk zawiera również dwa radykalnie różne style strojów: piracki, w którym rozgwiazda zamienia się w opaskę na oko, oraz styl VR, który daje rybie zestaw słuchawkowy i fioletowe łuski. Pomimo kilku stylizacji, przedmiot kosmetyczny kosztuje niewiele 1200 V-dolców i trafia do rotacji w sklepie z przedmiotami mniej więcej raz na dwa miesiące.

3) Paluszek rybny z Atlantydy

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Atlantean Fishstick to rzadkość, choć jego projekt z pewnością krzyczy inaczej. Zmienia niezdarnego kumpla w pełnowymiarowego podwodnego wojownika, obdarowując Fishstick błyszczącą, pozłacaną zbroją i długą skórą wypełnioną brązowymi łuskami. Co najlepsze, jest to prawdopodobnie najłatwiejsza do zebrania skórka oparta na NPC. Atlantean Fishstick jest sprzedawany za 1200 V-dolców i pojawia się w sklepie z przedmiotami prawie raz w miesiącu od debiutu w lipcu 2020 r.

Powiązany: Najlepsze skórki superbohaterów w Fortnite

2) Gumowy paluszek rybny

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Gummy Fishstick może sprawić, że postać stanie się nierozpoznawalna, ale upuszczenie na nią waluty przyniesie kilka korzyści. Po pierwsze, słynie z tego, że potrafi wtopić się w każde otoczenie, ponieważ górna i dolna część skórki pokrytej cukierkami mają wymienne kombinacje kolorów. Zawarty w zestawie Original Puffa Pak Back Bling również sprawia, że ​​skóra jest kradzieżą, pożyczając kupującym pięć różnych stylów ryb do wyboru. Ten rzadko spotykany kostium jest dostępny w sklepie z przedmiotami każdego października w cenie 1200 V-dolców.

1) Ryba Toona

Obraz za pośrednictwem Epic Games

Gdyby gracze mogli wybrać tylko jeden przedmiot kosmetyczny Fishstick, najlepszym wyborem byłby prawdopodobnie nikt inny, jak Toona Fish. Pomimo nijakiego wyglądu, każdy element garderoby i część ciała w kreskówkowym stroju można pomalować na różne kolory. Niestety Toona Fish stała się niezwykle rzadka w posiadaniu, ponieważ można ją było odblokować tylko w Przepustce Bitewnej Sezonu 8 Rozdziału 2. Aby jeszcze bardziej skomplikować sprawę, jego opcje kolorystyczne można było uzyskać tylko poprzez zbieranie kolorowych butelek na wycofanej już mapie sezonu.Źródło : https://www.gamepur.com/guides/every-fishstick-skin-in-fortnite-ranked