Kanye West i Bianca Censori przemienieni przez artystę w skórki Fortnite

Fascynacja świata Kanye Westem i Biancą Censori jest widoczna we wszystkich nagłówkach gazet, które pojawiają się na bieżąco. Niezależnie od tego, czy było to z Kim Kardashian w przeszłości, czy teraz z Censori, życie miłosne Ye od wieków urzeka internautów. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ciekawe wybory modowe, z których on i jego obecna żona są znani. W zeszłym miesiącu na Halloween ich strój z Włoch odtworzyli także sensacja muzyczna Ozzy Osbourne i jego żona.

Szaleństwo w kreacjach Kanye Westa i Bianki Censori

Kolejna wypowiedź modowa Ye i Cencori z ich pobytu w Tokio została podchwycona przez artystę na X (dawniej Twitter). W poście udostępnionym przez stronę X schwytanie pary z Tokio zostało pokazane obok animowanego przedstawienia ich jako skórek w Fortnite. Podczas gdy West miała na sobie swój charakterystyczny czarny strój z zakryciem twarzy, Censori została sfotografowana w swoim oszałamiającym czerwonym trykocie.

Choć twórczość artysty była zabawna, nie jest to pierwszy raz, kiedy inspiruje on entuzjastów gier. Na początku tego roku debiutancki album Ye: „The College Dropout” również skłonił twórcę gry do opracowania koncepcji gry wideo w stylu LEGO opartej na tym albumie. Oczywiście grono fanów tej 46-latki jest uwiedzione pomysłem zobaczenia swojego ulubionego artysty jako postaci w grze.No cóż, ponieważ artysta spełnił ich życzenia, internauci nie mogli być bardziej usatysfakcjonowani.

Skórki Kanye Westa i Bianca Censori zdumiewają internautów

Znany z wywoływania zamieszania wyborem strojów, raper „Donda” i jego żona podczas pobytu w Japonii zamieścili wiele modowych wypowiedzi. Cóż, wygląda na to, że artysta zainspirował się ich futurystycznymi strojami i uznał, że idealnie pasują do świata Fortnite. Można śmiało powiedzieć, że Twitterati byli całkowicie rozbawieni tą próbą. Jeden z użytkowników stwierdził, że jest to koncepcja „narkotykowa”. Większość internautów uważa, że ​​była to dobrze wykonana robota.

Niektórzy uznali tę koncepcję za zabawną. Tymczasem niektórzy nie mogli nie zauważyć, że na obrazie, na którym się wzoruje, West wydaje się płakać.

Jeden z użytkowników skrytykował, że Ye wyglądał na „za wysokiego”. Jednak inny zauważył, że jeśli zostanie dodany do gry, można z łatwością zarobić „800 vbucksów Fortnite”.

Kto wie, może zespół Fortnite natknie się na ten post i sprawi, że stanie się on rzeczywistością. W końcu nic nie przyciąga obecnie większej uwagi niż Ye i jego działania. Biorąc pod uwagę, jak dobrze została przedstawiona para, West i Censori prawdopodobnie będą zadowoleni.

Co sądzisz o skórkach Fortnite? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Źródło: www.netflixjunkie.com