Kai Cenat brutalnie krytykuje streamerów Fortnite, w tym Clixa i Agenta, internauci twierdzą, że „to nawet nie ma sensu”

Niefiltrowane komentarze Kai Cenata na temat Clix i Agent

Kai Cenat po raz kolejny znalazł się w centrum uwagi, tym razem ze względu na swoje podburzające komentarze skierowane do streamerów Fortnite, w tym Clixa i Agenta. Podczas transmisji na żywo Cenat lekceważył Clixa i Agenta, nazywając ich „głupiami**” i kwestionując ich umiejętności w grach.

Kai Cenat dzieli się szczerymi opiniami na temat kilku postaci ze społeczności graczy i streamingu. Zaczął od krytyki Clixa, sugerując, że często wykazuje zabawne zachowania i lubi grać w gry rankingowe. Cenat powiedział: „Clix to właściwie głupek**, stary. Zawsze chce być głupi i miły, grać w gry rankingowe i takie tam. »

Wspomniał także o innym streamerze Fortnite „Stable Ronaldo”, nawiązując do Clixa i mówiąc: „Stable Ronaldo, oni wszyscy są głupi**, stary”. » Następnie również zainteresował się Agentem, wyrażając zdziwienie jego samooceną, sugerując, że Agent bardziej skłania się ku byciu YouTuberem i streamerem niż oddanym graczem. Doradził Agentowi, aby przyjął i doskonalił się w swoich obecnych rolach.
Cenat podsumował: „Agencie, o kurczę. Nie wiem. I przykro mi, stary. Nie wiem, kim jest Agent, nie myśl, że jest… Agentem. Nie jesteś graczem, jesteś YouTuberem, kolego. Jesteś streamerem, stary. Nie jesteś graczem. Nie wiem, jaki typ, nie wiem, jak się obudziłeś, myśląc, że nim jesteś, ale nie jesteś graczem, koleś. Jesteś streamerem. Kolego, tak trzymaj. W porządku? »

Reakcja Internetu na podżegające komentarze Kai Cenata pod adresem Clixa i Agenta

Po obejrzeniu transmisji na żywo Kai Cenata wiele osób przeszło do sekcji komentarzy i podzieliło się swoimi punktami widzenia.

Jeden z użytkowników napisał: „Wiem, stary, serce mi zamarło, gdy usłyszałem ten huk”, a inny powiedział: „Wiesz, to fakt, ten facet nigdy nie badał miejsc zrzutów, miejsc rotacji i pchnięć, koleś jest po prostu głupi. »

Jedna z osób stwierdziła: „Jesteś streamerem, a nie graczem”. To nie ma sensu. Większość streamerów to gracze. Dodatkowo, pierwszymi streamerami byli gracze. »

Ktoś inny drażnił się z Cenatem, mówiąc: „Na koniec słychać było, jak fani Clix szli za nim”. »

„Streaming zaczął się od gier, więc krytykuje ludzi, którzy pomogli w tworzeniu streamingu” – stwierdziła inna osoba.

Artykuł zawiera komentarze zamieszczane w Internecie przez osoby prywatne i organizacje. MEAWW nie może samodzielnie ich potwierdzić i nie popiera twierdzeń ani opinii wyrażanych w Internecie.

Źródło: www.bing.com