Jujutsu Kaisen x Fortnite: Śmierć Nobary, nieoczekiwana niespodzianka

Śmierć Nobary Kugisaki w drugim sezonie Jujutsu Kaisen

W ostatnim odcinku drugiego sezonu Jujutsu Kaisen zmarła jedna z najbardziej znanych i ukochanych postaci serialu, Nobara Kugisaki. Od premiery odcinka fani na całym świecie opłakują śmierć bohatera, a niektórzy nawet rozważają porzucenie serialu po kolejnych śmierciach Nobary i Kento Nanami. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na kanale HT na Facebooku. Dołącz teraz.

Wpływ jego śmierci na fanów

Śmierć Nobary głęboko dotknęła fanów, zwłaszcza że nastąpiła zaraz po śmierci Kento Nanami. Wątek Shibuya Incident w Jujutsu Kaisen był szczególnie trudny dla widzów, ponieważ z każdym odcinkiem sytuacja bohaterów wydawała się coraz gorsza. Pomimo jej śmierci fani wciąż mają nadzieję, że Nobara pewnego dnia powróci do historii.

Nieoczekiwany crossover z Fortnite

Niektórzy próbowali rozładować atmosferę, tworząc nieoczekiwane skrzyżowanie anime z popularną grą Fortnite, pozornie odtwarzając moment śmierci Nobary. Krótko po emisji śmierci Nobary w mediach społecznościowych wirusowe wideo pokazało, jak gracz używający stroju Nobary w Fortnite angażuje wrogów w strzelaninę. Gdy wróg strzelił do gracza, wideo przełączyło się na śmierć Nobary w anime, gdzie ta upada po ataku Mahito.

Współpraca z Fortnite’em

Pomimo załamanego serca spowodowanego śmiercią Nobary fani byli zachwyceni wiadomością, że Epic Games ogłosiło współpracę z Fortnite. W grze dostępne były skórki Saturo Gojo, Megumi Fushiguro, Yuji Itadori i Nobara Kugisaki, a fani byli zachwyceni możliwością wcielenia się w swoje ulubione postacie.

Źródło: www.bing.com