Jordan Pickford zostaje wysłany do Kataru, aby zagrać w „Fortnite”


Bramkarz reprezentacji Anglii, Jordan Pickford, wysłał sprzęt do gry do Kataru, aby mógł grać Fortnite podczas mundialu.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Najlepsze gry kooperacyjne do grania ze znajomymi w 2022 roku

Turniej, który odbywa się w stolicy Doha i wokół niej, trwa od końca listopada i widział, jak Anglia wygrała trzy z czterech meczów – ostatnio w meczu pucharowym z Senegalem. W sobotę (10 grudnia) zagrają mecz ćwierćfinałowy z Francją.

Aby pomóc mu odprężyć się między meczami, Pickford upewnił się, że ma ze sobą cały zestaw gier w Katarze, jak ujawniono w wywiadzie dla mediów zespołu.

Podczas wywiadu wideo pokazano mu klip, na którym Pickford wwozi swój pokaźny zestaw do obozu w Anglii, zanim bramkarz wyjaśnił dalej.

— Nie bawię się — powiedział. „Mamy w domu zestaw komputerowy, a kiedy wyjeżdżam, zawsze mam laptopa, ale za każdym razem mnie to denerwuje. Mam faceta, który zbudował ekran, którego używam w domu do wysokiej jakości laptopa, który łączy się ze sobą”.

Pickford zażartował wtedy: „Próbuję tylko uzyskać najlepsze klatki, zdobyć przewagę”.

Obejrzyj poniższą rozmowę od ósmej minuty.

Gdzie indziej w Fortnite uniwersum, gra zapoczątkowała nowy wszechświat w tym tygodniu wraz z premierą Rozdziału Czwartego.

Trzecia mapa gry została zaskakująco wcześnie zakończona po zakończeniu jej ostatniego sezonu, kończąc się w weekend wydarzeniem finałowym Pęknięcie. Wyspa została pochłonięta przez najeźdźcę Chrome w krótkim przerywniku przed rozpoczęciem rozszerzonego, 30-minutowego trybu wydarzenia, w którym gracze musieli przekuć wyspę mieszanką starych i nowych lokalizacji.

Teraz gra ogłosiła szereg postaci gościnnych do swojej przepustki bojowej. Obecnie jedyną dostępną grą jest Doom Slayer od Bethesdy Los games, o którym mówiono, że pojawi się gościnnie w grze Fortnite już rok temu. Można go odblokować na 26 poziomie przepustki bojowej.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6391533581554ab2a4a8607c965d16d0&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Fjordan-pickford-gets-gaming-set-up-shipped-to-qatar-to-play-fortnite-3362810&c=13297550826249617270&mkt=fr-fr