John Wall palony do kopiowania Fortnite, Boss Baby w projekcie NFT


NFT Twitter pojawił się dla Johna Walla, ponieważ nowy projekt gwiazdy NBA o nazwie „Baby Ballers” ma okropny początek, zanim jeszcze trafi na rynek. Na tydzień przed oficjalną premierą media społecznościowe szalały, by upiec projekt oparty na blockchainie Wall, powołując się na zdzierstwo kombinacji rzeczy takich jak Fortnite i animowany film „Boss Baby”, by wymienić tylko kilka.

31-latek, który obecnie jest wolnym agentem, gdy zbliża się do swojego 12. sezonu w lidze, jest jednym z wielu sportowców, którzy dołączyli do całego krypto i Szał NFT jak późno. NFT, czyli tokeny niepodlegające wymianie, to aktywa cyfrowe, które absolutnie zdominowały cyfrowy krajobraz w ciągu ostatnich kilku miesięcy. I jak dotąd wydaje się, że podróż Walla do metawersu napotyka ogromną przeszkodę, gdy on i jego zespół próbują wyrwać się z gazilionu nienawiści.

Dla kontekstu Baleriny dla dzieci to projekt NFT, którego kuratorem jest Wall, którego celem jest wydanie 4000 unikalnych obrazów lub awatarów. Ma również szczytny cel, aby zebrać 100 000 dolarów na cele charytatywne. Rzecz w tym, że wielu ludzi na Twitterze nazywało się faul, ale wielu zauważyło, że projekt nie był tak wyjątkowy, jak chciał. Starając się stworzyć trochę szumu, projekt opublikował kilka zajawek, które ostatecznie zostały upieczone na Twitterze.

Użytkownicy lubią @ themariokarters.eth oraz @jjjhlan szybko zauważyli, że grafika (która została teraz usunięta na Twitterze) wydawała się po prostu zrzut ekranu tło z mapy lokalizacji z popularnej gry Fortnite. Dodaj do tego, że początkowe renderowanie cyfrowych znaków było niesamowicie podobne do tego z serialu animowanego Boss Baby:

Fani Johna Walla mogą chcieć odwrócić wzrok od tych następnych tweetów:

Baby Ballers ma zostać wydany 30 września w czwartek z ceną 0,15 Ξ (Etheruem), która obecnie wynosi około 460 USD. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Timberwolves, Karl-Anthony Towns, Raptors, Mavs, Clippers

Source : https://clutchpoints.com/nba-john-wall-roasted-for-copying-fortnite-boss-baby-in-nft-project/