Jinx, mistrzyni „League of Legends”, pojawia się w „Fortnite”


Marketing gier tworzy coraz bardziej dziwnych towarzyszy. Epic Games dodaje League of Legends mistrz Jinx do Fortnite dzisiaj (4 listopada) o 20:00 czasu wschodniego, tuż przed jej debiutem w serialu Netflix Tajemna 6 listopada. Będzie dostępna w sklepie z przedmiotami strzelca Battle Royale wraz z tematycznym sprzętem, takim jak kilof, spray, Back Bling, ścieżka dźwiękowa w lobby i ekrany wczytywania.

To też nie jest jednokierunkowe partnerstwo. Riot Games przyniesie League of Legends, Runeterra, Taktyka walki drużynowej oraz Valorant do sklepu Epic Games. Nie będzie to miało większego znaczenia, jeśli jesteś fanem (prawdopodobnie pobrałeś te gry dawno temu), ale może to ujawnić niektóre Fortnite graczy do tytułów Riot.

W ostatnich miesiącach Epic szybko rozszerzał swoje dodatki związane z grami. Właśnie dodał dwa Mieszkaniec Zła bohaterów pod koniec października, a poprzednie aktualizacje dodały postacie pokroju Bóg wojny, Aureola oraz uliczny wojownik. Jednakże League of Legends update jest wyjątkowym połączeniem z serialem telewizyjnym przesyłanym strumieniowo — jest to tak wygodne narzędzie promocyjne, jak to tylko możliwe.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.Source : https://www.engadget.com/league-of-legends-jinx-fornite-174412090.html