17-latek stworzył mapę Suzume z filmu Makoto Shinkai w Fortnite. Obejrzyj ją teraz!

17-latek twórca mapy Fortnite odtworzył świat z ukochanego filmu Makoto Shinkai, Suzume

Jako projektant map w Fortnite, Yanosu, odtworzył świat z filmów Makoto Shinkai w przeszłości. Tym razem, zainspirowany filmem Suzume, Yanosu stworzył mapę z najdrobniejszymi szczegółami, która została zauważona przez dystrybutora filmu, Toho i reżysera Shinkai. Yanosu otrzymał cenne materiały referencyjne od Toho, aby pomóc mu w ukończeniu mapy.

Kreatywny proces tworzenia mapy

Yanosu wykorzystał Fortnite Tryb kreatywny do tworzenia map. Stworzenie mapy Suzume wymagało kreatywnych zwrotów akcji, ponieważ niektóre opcje nie były dostępne. Yanosu musiał wymyślić sposób na naśladowanie wyglądu drzwi z początkowej sceny, co udało mu się dzięki nakładaniu warstw drewna.

Wizyta na wczesnym pokazie filmu Suzume

Yanosu otrzymał zaproszenie na wczesny pokaz filmu Suzume, gdzie miał okazję spotkać się twarzą w twarz z Makoto Shinkai. Był szczególnie denerwujące doświadczenie dla Yanosu, który stwierdził, że podczas rozmowy z nim „czuł ciężar wszystkich filmów, które nakręcił”.

Sprawdź Yanosu Suzume mapę w Fortnite

Fortnite fani mogą sprawdzić Yanosu Suzume mapę dla siebie, wprowadzając 9546-3215-5606 jako kod wyspy w trybie kreatywnym gry. Suzume gra obecnie również w kinach w całej Ameryce Północnej.

Źródło: Otakumode