Jaki jest najczęściej używany kod kreatywny Fortnite?


Od 2023 roku istnieją setki, jeśli nie tysiące, unikalnych kodów Fortnite Creative. Od czasu premiery Fortnite Creative gracze całkowicie oszaleli, tworząc niewiarygodne mapy na podstawie naszych ulubionych filmów, gier wideo i książek. Ale przy tak wielu możliwościach wielu graczy pytało, jaki jest najczęściej używany kod kreatywny Fortnite? Cóż, w tym artykule odpowiemy na to pytanie i wyjaśnimy, dlaczego niektóre kody są tak popularne. Więc spójrzmy, dobrze?

TERAZ PRZECZYTAJ: Czy kody Fortnite wygasają?

Podanie tylko jednej odpowiedzi dotyczącej najpopularniejszego kodu w trybie kreatywnym Fortnite jest dość trudne, ponieważ dane są bardzo zbliżone dla wielu map.

Niemniej jednak, oto 3 najczęściej używane kody kreatywne Fortnite:

Finest’s Realistic 2v2 (Kod: 6570-5231-1418)

Finest’s Realistic 2v2 to jedna z najpopularniejszych map Fortnite Creative wszechczasów i nie bez powodu. To świetna mapa na rozgrzewkę przed sesją Battle Royale, ponieważ zapewnia najwyższą formę gry. Alternatywnie, jest to świetny sposób na zagranie ze znajomymi w nieco inną wersję Fortnite, co z pewnością będzie absolutnym hitem.

Ucieczka z więzienia (Kod: 6531-4403-0726)

Nie ma wątpliwości, że Prison Breakout to jedna z najpopularniejszych map trybu kreatywnego Fortnite wszechczasów, a jeśli grasz w tę grę przez jakiś czas, możemy prawie zagwarantować, że próbowałeś jej przynajmniej raz!

Wydaje się, że Prison Breakout ma wszystko dobrze. Rozgrywka jest płynna. Mapa jest bardzo dobrze wykonana. A do tego cel gry jest intrygujący i niezwykle ekscytujący.

Prison Breakout ma wszystkie elementy świetnej mapy, dlatego stał się jednym z najpopularniejszych kodów w Fortnite Creative.

TERAZ PRZECZYTAJ: Jak zdobyć nieskończone doładowane XP w trybie kreatywnym w Fortnite

Loki TVA: Polowanie na rekwizyty (Kod: 7578-6801-8619)

Ta mapa zdecydowanie wykorzystała niedawny szum Marvela na swoją korzyść, pomagając jej stać się jedną z najpopularniejszych map Creative w 2022 roku. Mapa jest osadzona w Time Variance Authority, jak widać w spin-offie Lokiego zatytułowanym.

Oprócz tego, że jest niesamowicie dokładny w stosunku do serialu, TVA Prop Hunt jest również niesamowicie zabawny. Bieganie po świecie, polowanie na ukrywających się graczy to po prostu jeden z najlepszych sposobów na spędzenie popołudnia!

Jeśli jesteś fanem Marvela, z pewnością pokochasz ten.Źródło : https://www.videogamer.com/guides/what-is-the-most-used-fortnite-creative-code/