Jak zrobić usterkę Fortnite Infinite Hammer


Jedną z najważniejszych zmian wprowadzonych w aktualizacji Rozdział 4 Sezon 1 jest mnóstwo nowych broni i przedmiotów dodanych do gry. Co zaskakujące, główne zmiany broni i przedmiotów stworzyły nową usterkę w Fortnite. Przeczytaj ten przewodnik, a dowiesz się, jak zrobić usterkę w Fortnite Infinite Hammer.

Co to jest usterka Infinite Hammer

Zanim dowiesz się, jak korzystać z usterki Infinite Hammer, najlepiej byłoby odkryć, czym jest ta usterka. Ta usterka pozwala ominąć ograniczenie dotyczące korzystania z Młota fali uderzeniowej i wystrzelić się z tej broni tyle razy, ile chcesz. Chociaż może to zabrzmieć zabawnie, wiele osób twierdzi, że chce naprawić Hammer Glitch.

Związane z: Jak stworzyć lub dołączyć do klanu Fortnite

Jak zrobić usterkę z nieskończonym młotem

Gdy już wiesz, czym jest Hammer Glitch, nadszedł czas, aby odkryć, jak możesz to zrobić. Główną sztuczką w używaniu Infinite Hammer Glitch jest aktywacja umiejętności skoku Shockwave Hammer w oceanie lub dowolnym rodzaju wody. Po pierwszym skoku możesz bez problemu wylądować na ziemi lub dowolnej innej powierzchni i kontynuować korzystanie z młota uderzeniowego. Co zaskakujące, unikniesz ograniczenia i będziesz mógł z niego korzystać bez ograniczeń.

Czy używanie usterki Infinite Hammer jest ryzykowne?

Wreszcie nadszedł czas, aby dowiedzieć się, czy korzystanie z Infinite Hammer Glitch w Fortnite jest bezpieczne. Ponieważ ta usterka jest niezwykle rozpowszechniona i nie można znaleźć gracza, który z niej nie korzystałmaksymalna kara, jaką możesz otrzymać za użycie tej usterki, to od jednego do trzech dni bana. Co więcej, powinieneś wziąć pod uwagę, że usterka Infinite Hammer prawdopodobnie zostanie naprawiona w ciągu kilku dni po opublikowaniu tego artykułu.

To wszystko z Infinite Hammer Glitch. Pospiesz się, aby żartować z używania go, dopóki programiści nie naprawią tego błędu. I nie martw się, istnieje niewielka szansa na zbanowanie za pomocą tej usterki. A skoro już tu jesteś, koniecznie sprawdź nasz poradnik, jak pokonywać dystans za pomocą rudy kinetycznej w Fortnite.

Zatrudnimy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników po popularnych grach mobilnych i Nintendo Switch. Jeśli Twoją pasją są gry mobilne i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, to dobrze trafiłeś. Sprawdź nasze ogłoszenie o pracę już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-do-fortnite-infinite-hammer-glitch/