Jak zrobić koła w grze LEGO Fortnite

Odkryj na nowo zabawę, korzystając z własnego pojazdu LEGO

Krótko po wprowadzeniu do Podziemia wraz z premierą pierwszego sezonu Fortnite Rozdział 5 pojawił się tryb przetrwania LEGO Fortnite. Bijąc rekordy graczy, od początku współpracy cieszył się ogromną popularnością. Kiedy zaczynasz grać, jedynym sposobem poruszania się jest pieszo. Dzieje się tak do czasu, aż wpadniesz w ręce na niektórych kołach. Jeśli chcesz zrobić sobie fajne koła w LEGO Fortnite, w tym przewodniku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć.

Koła, sposób na postęp w świecie LEGO Fortnite

Koła to tylko jeden z wielu przedmiotów, które możesz wytworzyć w LEGO Fortnite, aby móc poruszać się po świecie. Ucząc się, jak je wytwarzać, będziesz mógł sprawniej poruszać się po mapie ze znajomymi.

Jak zdobyć koła w LEGO Fortnite

Zanim zaczniesz wytwarzać koła, musisz zebrać Flexwood, które można zebrać z kaktusów w biomie pustynnym. Następnie zabierz swoje Flexwood do tartaku, aby wyprodukować pręt Flexwood. Robiąc to, odblokujesz schemat koła, a przepis będzie dostępny w sekcji Zabawki w menu budowy.

Do wyboru są dwa rodzaje kół, małe i duże.

Aby zrobić małe koło, będziesz potrzebować:

  • Wędka Flexwood
  • Flexwood

Do zrobienia diabelskiego młyna będziesz potrzebować:

  • Wędka Flexwood
  • Dwa Flexwoody

Jednak koła mają ograniczone zastosowanie, więc nie będziesz w stanie stworzyć pojazdu swoich marzeń. Małe i duże koła można przymocować tylko do dynamicznych fundamentów, które również znajdują się w sekcji Zabawki w menu budowy. Po ułożeniu dynamicznego fundamentu możesz przymocować do niego koła i ruszyć w drogę.

Teraz, gdy wiesz, jak robić koła, poruszanie się po świecie LEGO Fortnite stało się znacznie szybsze.

Źródło: gameranx.com