Jak zrobić balony w Lego Fortnite

Jak zrobić balony w Lego Fortnite

Tworzenie balonów w Lego Fortnite na pierwszy rzut oka wydaje się proste, ale musisz wykonać pewne czynności za kulisami, zanim dostępne będą niezbędne narzędzia. Dobrym pomysłem jest jednak zrobienie balonów tak szybko, jak to możliwe. Podróż balonem to jeden z najlepszych sposobów na szybkie poruszanie się w Lego Fortnite i znalezienie dobrego punktu obserwacyjnego do obserwacji otaczającego Cię świata.

Rodzaje balonów w Lego Fortnite

Balony w Lego Fortnite występują w dwóch odmianach, małej i dużej. Duże balony ułatwiają przenoszenie dużych obiektów, a ich wytworzenie wymaga również kilku dodatkowych materiałów. W przeciwnym razie nie ma istotnej różnicy między nimi.

Aby zrobić mały balon, potrzebujesz:

  • 1 tkanina jedwabna
  • 1 przewód
  • 1 latarka

Podczas gdy duże balony wymagają:

  • 2 tkaniny jedwabne
  • 1 przewód
  • 1 latarka

Jak zdobyć jedwabną tkaninę w Lego Fortnite

Tkanina jedwabna pochodzi z nici jedwabnej, która, jak się zapewne domyślacie, pochodzi z jedwabiu. Jedwab możesz zdobyć pokonując pająki w biomie Grasslands. To tutaj pojawiasz się za każdym razem, gdy wchodzisz na świat. Przejdź się po równinach i lasach, a powinieneś zdobyć wystarczającą ilość jedwabiu.

Zrób kołowrotek, aby zamienić jedwab w nić. Przepis na kołowrotek odblokowuje się po stworzeniu młyna do drewna, do którego potrzeba 15 granitów i 8 drewna. Następnie musisz zrobić krosno. Krosna wymagają Flexwood, Flexwood Rods i Sand Claws, więc udaj się do biomu pustynnego, aby je zdobyć. Użyj jedwabnej nici na krośnie, a zamieni się ona w jedwabną tkaninę.

Jak używać balonów w Lego Fortnite

Balony w Lego Fortnite służą do przyklejania się do rzeczy, ale nie wszystkie przedmioty będą unosić się swobodnie. Tylko dynamiczne platformy odlecą, gdy dołączysz do nich balony. Jeśli jednak zbudujesz obiekt niedynamiczny na platformie dynamicznej i zniszczysz platformę dynamiczną, obiekt niedynamiczny odleci.

Balonami nie możesz sterować, ale możesz przymocować przełączniki i silniki odrzutowe do platformy, na której znajdują się balony, aby popchnąć je we właściwym kierunku. Jeśli nie musisz jechać prosto, polecam co najmniej dwa lub trzy silniki odrzutowe, dzięki czemu możesz płynąć w wielu kierunkach.

Na koniec, jeśli musisz wylądować, zbuduj obiekty na platformie latającej, aby ją obciążyć. Możesz zniszczyć swoje balony, ale nie odzyskasz materiałów potrzebnych do wytworzenia przedmiotu. Jeśli Ci to nie przeszkadza, rozważ zamiast tego wzięcie swojego spreparowanego szybowca i poszybowanie na ziemię.

Źródło: www.vg247.com