Jak zrealizować kartę podarunkową Fortnite VBucks na konsoli Xbox?


Z tego przewodnika dowiesz się, jak wykorzystać karty podarunkowe Fortnite VBucks na Xbox. Aby go zrealizować, musisz postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku.

1- Najpierw musisz otworzyć przeglądarkę internetową i przejść do Fortnite.com/VBucksCard. Przeniesie Cię on na oficjalną stronę Epic games V buck, gdzie musisz się zalogować, klikając przycisk Konto w prawym górnym rogu ekranu.

2- Jeśli nie masz konta w grze Epic, musisz kliknąć przycisk Rozpocznij, aby wyświetlić różne platformy. Teraz musisz wybrać platformę, której użyjesz do rejestracji

3- Po zalogowaniu musisz ponownie kliknąć Rozpocznij, aby przejść do strony Wprowadź kod bezpieczeństwa. Kod znajdziesz, gdy go odwrócisz i podrapiesz. Pod nim znajdziesz kod, musisz go wpisać w puste miejsce, a następnie kliknąć Dalej.

4- Następnie wybierz urządzenie, na którym grasz w Fortnite i na którym urządzeniu chcesz użyć tej karty. Po wybraniu tego, kliknij Dalej.

5- W następnym oknie znajdziesz przegląd tego, gdzie możesz wymienić swoje VBucks Fortnite, na jakie konto zostaną wymienione VBucks oraz ile VBucks wymieniasz. Musisz kliknąć przycisk Potwierdź. Kod, który możesz zrealizować na konsoli Xbox, zostanie wysłany na zarejestrowany adres e-mail.

6- Po otrzymaniu kodu w e-mailu musisz przejść na oficjalną stronę gier Epic. Kliknij nazwę swojego profilu w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknij Konta.

7- Teraz zostaniesz przeniesiony do ekranu ustawień ogólnych i musisz kliknąć przycisk Transakcja po lewej stronie ekranu. Następnie kliknij Historia zakupów. Z tego menu rozwijanego musisz wybrać „Historia wykupu karty VBucks”, ponieważ pokaże ona historię wykupionych kart. Teraz musisz znaleźć kod karty VBucks powiązany z właśnie zrealizowaną kartą podarunkową. Znajdujące się obok niego pole Kod pomocniczy to kod, który chcesz zapisać, aby móc go wykorzystać na konsoli Xbox.

8- Następnie wróć do ekranu głównego Xbox Live i naciśnij przycisk Xbox, aby otworzyć menu. Teraz musisz kliknąć ikonę sklepu na dole menu.

9- W menu sklepu musisz kliknąć przycisk Zrealizuj, aby przejść do strony realizacji i wprowadzić kod, aby zrealizować kartę podarunkową. Następnie pojawi się ekran, który pokazuje, co da ci ten kod. Musisz kliknąć przycisk Potwierdź.Źródło : https://surprisesports.com/esports/how-to-redeem-fortnite-vbucks-gift-card-on-xbox/