Jak zobaczyć tabelę liderów ekstremalnego wyzwania przetrwania Mr. Beast w Fortnite


Mr. Beast Extreme Survival Challenge to specjalny konkurs Fortnite, w którym możesz uczestniczyć przez ograniczony czas, a jeśli to zrobisz, masz szansę wygrać nagrodę w wysokości miliona dolarów. Nagroda trafia do zwycięzcy, ale możesz zobaczyć, jak sobie radzisz, odwiedzając tabelę wyników. Istnieje tabela liderów dla Twojego regionu, ale nie zawsze określa ona dokładnego zwycięzcę. Oto, czego potrzebujesz, aby wyświetlić tabelę wyników Mr. Beast Extreme Survival Challenge w Fortnite.

Gdzie jest tablica wyników Wyzwania Ekstremalnego Przetrwania Mr. Beast w Fortnite

Istnieje oficjalna tabela liderów i witryna śledząca Fortnite, która monitoruje ogólne wrażenia dla wszystkich. Możesz sprawdzić oficjalną tabelę wyników podczas gry w Fortnite. Musisz wejść do menu odkrywania i zobaczyć szansę na rywalizację. Istnieje oficjalna tabela wyników dla Twojego regionu. Jednak nie pokazuje wszystkich, a będziesz chciał zobaczyć, kto prowadzi w konkursie i kto może wygrać pieniądze.

Związane z: Kto wygrał Extreme Survival Tournament Mr. Beast w Fortnite?

Chcesz odwiedzić tracker Fortnite, aby sprawdzić, kto faktycznie prowadzi. Od początku wygląda na to, że Anas z Guild eSports prowadzi z 142 099 punktami, 13 meczami i 9 zwycięstwami. Mają średnią lokatę 1,92 w konkursie, aby zdobyć tę najwyższą ocenę. Jednak Fortnite oficjalnie ogłosi zwycięzcę na początku 2023 roku, więc chociaż te nagrody za śledzenie pokazują Anasa jako zwycięzcę, nie dowiemy się niczego, dopóki zespół Epic Games nie ogłosi oficjalnego ogłoszenia.

Będziemy musieli poczekać do końca wakacji i rozpoczęcia roku 2023, zanim poznamy oficjalnego zwycięzcę i będziemy mogli złożyć mu gratulacje z okazji zwycięstwa.Źródło : https://www.gamepur.com/guides/how-to-see-the-mr-beast-extreme-survival-challenge-leaderboard-for-fortnite