Jak znaleźć Sky Jellies w każdym meczu w Fortnite


Sky Jelly dziennie trzyma lekarza z daleka, jak mówi stare przysłowie. Te meduzy unoszą się na całej wyspie w rozdziale 4 Fortnite i pomogą ci z niewielkim wzmocnieniem twojego zdrowia i tarcz, gdy wejdziesz z nimi w interakcję. Mogą być jednak trochę trudne do wyśledzenia, ponieważ wędrują po mapie pozornie losowo. Damy ci kilka wskazówek, które pomogą ci wyśledzić niektóre, aby uzyskać łatwe wzmocnienie w grze.

Jeśli chcesz się wyróżnić w Fortnite w tym sezonie, sprawdź naszą listę najlepszych skórek Fortnite.

Lokalizacja Sky Jellies – Fortnite

Niestety, nie ma żadnych gwarantowanych miejsc, w których Sky Jellies mogą się odradzać, ale istnieją sposoby przewidywania ich zachowania i zmniejszania szans.

Ich małe stada pojawią się na mapie na początku meczu, a następnie będą wędrować swobodnie, pozornie udając się tam, gdzie im się podoba. Jednak wydają się faworyzować cieplejszy klimat, co oznacza, że ​​nie powinieneś szukać w śnieżnej części w północno-zachodniej części mapy. Zamiast tego trzymaj się jesiennych i wiosennych regionów, gdzie klimat jest znacznie lepszy. W rzeczywistości granica między tymi dwoma obszarami jest zwykle dobrym miejscem do ich zauważenia.

Po ich znalezieniu musisz poczekać, aż zbliżą się do ziemi – lub zbudować do nich, jeśli nie chcesz czekać. Pod żadnym pozorem nie strzelaj do nich, nic ci to nie da. Zamiast tego musisz odbijać się od nich, co da ci 20 punktów zdrowia i 20 punktów tarczy. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby galaretki były ustawione w jednej linii, możesz być w stanie odbijać się od wielu. Tak czy inaczej, gdy się wyczerpią, upadną na ziemię i eksplodują jak granat uderzeniowy.

Chociaż jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek przydały się podczas walki, są miłym i szybkim sposobem na błyskawiczne odzyskanie zdrowia i tarcz, więc zawsze powinieneś z nich korzystać, gdy je znajdziesz.

Źródło : https://www.yardbarker.com/video_games/articles/how_to_find_sky_jellies_every_match_in_fortnite/s1_17144_38309775