Jak znaleźć przerażającą tabulaturę w grze Fortnite Fortnite: Koszmarów Czar


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 przywraca Fortnite: Koszmarów Czar na następne 2 tygodnie! Upiorne wydarzenie Halloween trwa od końca października do początku listopada i niesie ze sobą przerażające lokacje wypełnione zombie, nieumarłymi kurczakami, bonusami kosmetyki zarabiać i questy do spełnienia. Jednym z tych dodatkowych celów Fortnite: Koszmarów Czar 2022 jest znalezienie i zebranie 4 fragmentów przerażającej tabulatury w jednym meczu. Sprawdź nasz przewodnik, aby dowiedzieć się, jak znaleźć przerażającą tabulaturę w grze Fortnite Fortnite: Koszmarów Czar.

Gdzie znaleźć 4 kawałki przerażającej tabulatury w grze Koszmarów Czar 2022

To zadanie Fortnitemares 2022 musi zostać ukończone w jednym meczu i jest ustawione w jednej z najpopularniejszych i najbardziej niebezpiecznych lokalizacji, które można teraz znaleźć w Fortnite. Gracze muszą odwiedzić Grim Gables, aby ukończyć to wyzwanie Fortnite: Koszmarów Czar, i spróbować zebrać wszystkie 4 fragmenty Przerażającej Tabulatury, walcząc z zombie, omijając Inkquisitor i eliminując wszystkich innych graczy, którzy się tam znajdują.

Przerażające lokalizacje tabulatur

Przerażająca Tabulatura znajduje się w czterech miejscach w Grim Gables. Gracze muszą wykopać każdy kawałek, a następnie je zebrać. Jeśli wszystkie elementy nie zostaną zebrane w jednym meczu, gracze będą musieli zacząć od nowa w następnym meczu.

Pierwszy kawałek, który znaleźliśmy, znajdował się poza małą stodołą/garażem na południowy wschód od Grim Gables. Kilka zombie zwykle wyskakuje tutaj, więc uważaj!

przerażająca tabulatura fortnite fortnitemares 1
Znajdź pierwszy kawałek na południowy wschód od Grim Gables (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Drugi kawałek do wykopania i zebrania znajduje się na południowy zachód od Grim Gables w gąszczu dyni. Jest dość blisko domu, więc uważaj na innych graczy i demoniczne kurczaki.

przerażająca tabulatura fortnite fortnitemares 2
Znajdź drugi kawałek w grządce dyni poza głównym domem (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Powiązane: Gdzie znaleźć kurczaki zombie w Fortnite Fortnite: Koszmarów Czar

Trzeci kawałek znajduje się wśród kukurydzy na północnym wschodzie Grim Gables, na zewnątrz czerwonej stodoły traktorów.

przerażająca tabulatura fortnite fortnitemares 4
Zbierz ten kawałek obok wiatraka w Grim Gables (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Ostatni kawałek, który znaleźliśmy, również znajdował się w kukurydzy, na północny zachód od obszaru Grim Gables. Jest dość ukryty, więc bezpieczniej go zebrać niż inne fragmenty przerażającej tabulatury.

przerażająca tabulatura fortnite fortnitemares 3
Wykop i zbierz ostatni kawałek przerażającej tabulatury w Grim Gables (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Oto wszystkie lokalizacje na mapie:

przerażająca tabulatura fortnite fortnitemares ponure szczyty
Wszystkie przerażające lokalizacje tabulatury (za pośrednictwem Epic Games)

Zbierz wszystkie cztery w jednym meczu i ukończysz wyzwanie! To wszystko, co musisz wiedzieć o zbieraniu tych elementów i ukończeniu zadania Fortnite: Koszmarów Czar 2022! Następnie sprawdź jak pokonać Inkquisitora w Grim Gables! Powodzenia.

Zatrudniamy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników dla popularnych tytułów na urządzenia mobilne i Nintendo Switch. Jeśli gry mobilne to Twoja pasja i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź nasze ogłoszenie już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-find-the-terrifying-tablature-in-fortnite-fortnitemares/