Jak znaleźć i użyć pirackiej armaty w Fortnite, rozdział 3, sezon 4


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 przywrócił Pirate Cannon! Ten przedmiot jest uważany za „pojazd”, ponieważ gracz może wskoczyć do środka i użyć go, aby przejechać przez wyspę. Po raz pierwszy wprowadzony w rozdziale 1 i można go znaleźć w wielu lokalizacjach, jednak w rozdziale 3 sezonu 4 można go znaleźć tylko w jednym miejscu. Sprawdź poniższy przewodnik, aby dowiedzieć się, jak znaleźć i używać pirackiej armaty w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4.

Pirackie działa w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Pirackie Działo powróciło ze skarbca wraz z pojawieniem się statku pirackiego, Driftwood. Można to najpierw znaleźć w Lagunie, ale w rozdziale 3 sezonu 4 można go teraz znaleźć unoszące się nad pustynnym obszarem w pobliżu Flutter Barn. Czarnoserce wciąż jest na pokładzie swojego statkuchoć wygląda na starszego z dużą białą brodą, oferuje na sprzedaż Chrome Splash i Prime Shotgun.

Blackheart fortnite_Chapter3_season4_NPC1

Gracze mogą znaleźć pirackie działa na pokładzie tego statku z przodu iz tyłu. Kiedy po raz pierwszy zostały wyjęte ze sklepienia, gracze mogli poruszać i sterować armatami. Oznaczało to możliwość prowadzenia ich przez mapę, jeśli sobie tego życzyli, i strzelania kulami armatnimi w przeciwników. Niestety Epic musiał zatrzymać tę umiejętność, ponieważ gracze odkryli exploit, który sprawiał, że każdy, kto sterował armatą, był niewidzialny dla innych!

Powiązane: Jak znaleźć zaopatrzenie lamy w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Fortnite pirackie działo 1
Wejdź do armaty! (zrzut ekranu Touch Tap Play)

Pirackie armaty mogą być teraz używane tylko na statku. Gracze mogą wystrzelić kule armatnie lub wejść do armaty, celować i strzelać. Kiedy strzelasz w powietrze, nie możesz skierować się w dowolnym kierunku, więc bądź gotowy do lądowania w miejscu, w którym wystrzeli cię armata!

To wszystko, co musisz wiedzieć o powrocie Pirate Cannons w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4. Następnie, dlaczego nie dowiedzieć się jak komunikować się z wynajętą ​​postacią w Fortnite? Powodzenia!

Zatrudniamy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników dla popularnych tytułów na urządzenia mobilne i Nintendo Switch. Jeśli gry mobilne to Twoja pasja i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź nasze ogłoszenie już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-find-and-use-a-pirate-cannon-in-fortnite-chapter-3-season-4/