Jak znaleźć i użyć beczki z tarczą w Fortnite?


Fortnite zaktualizowano do wersji 19.01 od 4 stycznia, wprowadzając nowy przedmiot uzupełniający tarcze, z którego może korzystać cała drużyna. Beczka z tarczą może zostać umieszczona na dowolnej powierzchni i uzupełni osłony każdego gracza wokół niej, od zera do 100.

Beczka z tarczą uzupełni tarcze ciebie, twoich towarzyszy, a nawet wrogów. Więc chociaż może nie być to idealne rozwiązanie w walce na bliskim dystansie, świetnie jest osłaniać całą drużynę bez konieczności używania zbyt wielu materiałów eksploatacyjnych.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o znajdowaniu i używaniu beczki z tarczą w Fortnite.

Gdzie znaleźć beczkę z tarczą?

Beczki z tarczą można znaleźć w skrzyniach, na ziemi oraz w pojemnikach z zaopatrzeniem. Gracze mogą je również kupić za sztabki złota od porucznika Johna Lamy lub naukowca.

  • Porucznik John Llama znajduje się w gospodarstwie Llama, na południowy zachód od Logjam Lumberyard.
  • Naukowiec znajduje się w Sanktuarium, w dużym budynku po zachodniej stronie punktu orientacyjnego.

Jak używać Shield Keg?

Beczka z tarczą to przedmiot, który umieszczasz na ziemi i podobnie jak fontanna, rozpyla tarcze na wszystkich graczy wokół nich. Po prostu stań w promieniu fontanny, aż twoje tarcze się wyczerpią. Pamiętaj, że każdy może się z nich odnowić, więc rozważ zniszczenie go po tym, jak twoje tarcze zostaną wymaksowane, jeśli grasz solo lub jesteś w pobliżu wrogów.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5E41C7D1FA3C49EDACAA906F70D5BCBA&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-to-find-and-use-a-shield-keg-in-fortnite&c=1359698929943935504&mkt=fr-fr