Jak znaleźć (i pokonać) Inkquisitora w Fortnite?


Inkquisitor to potężny NPC Boss występujący w Fortnitemares, którego gracze mogą przywołać w ukrytej komnacie pod Grim Gables w Fortnite.


Inkquisitor to halloweenowy boss NPC w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4 które gracze mogą pokonać, aby zdobyć ogromne PD i otrzymać potężną broń. Dzierżąc sześć razy więcej statystyk niż normalni gracze, Inkquisitor jest groźnym wrogiem, który może być garścią, nawet dla grupy pretendentów. Dlatego tych, którzy chcą znaleźć i pokonać tego bossa NPC, zachęca się do zebrania kilku przedmiotów leczniczych i znalezienia przyzwoitej broni przed konfrontacją z tym upiornym, dobrze uzbrojonym przeciwnikiem.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Aby znaleźć Inkquisitora w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4, gracze muszą udać się do Grim Gables, nawiedzonej posiadłości położonej w pobliżu zaśnieżonej granicy na południowy wschód od skrzyżowania Chromejam. Dwór znajduje się po południowej stronie folwarku i jest dość niewidoczny ze względu na duże rozmiary. Po przybyciu gracze powinni wziąć broń i kilka regenerujących przedmiotów, zanim udadzą się do piwnicy poniżej Grim Gables. W tej podziemnej piwnicy Fortnite fani odkryją na ziemi rytualny krąg z głową w kształcie Cthulhu, otoczony nieoświetlonymi piecykami. Przejście przez ten krąg spowoduje zapalenie piecyków, a Inkquisitor wyłoni się po mrożącym krew w żyłach pisku.

Powiązane: Jak zdobyć (i używać) wyrzutnię dyni w Fortnite?

Inkquisitor w Fortnite nie walczy sam. Domostwo Grim Gables zostanie opanowane Fortnitewrogie zombie, które będą ścigać pobliskich graczy. Jednak usunięcie tych nieumarłych popleczników jest opcjonalne, aby pokonać Inkquisitora.


Jak łatwo pokonać Inkquisitora w Fortnite?

Podczas gdy metoda walki z Inkquisitorem w Fortnite będzie się różnić w zależności od preferencji gracza lub aktualnie wyposażonego uzbrojenia użytkownika, istnieją dwie strategie, które walczący mogą zastosować, aby łatwo pokonać tego szefa NPC. Pierwsza metoda została zaproponowana przez YouTubera HarryNinetyFour i polega na użyciu podwyższonego wejścia do tunelu w pobliżu rytualnego kręgu Bossa jako punktu obserwacyjnego, aby szturchnąć go z bezpiecznej odległości. Inkquisitor nie powinien być w stanie dotrzeć do pozycji walczących, ale czasami rzuca Słojami Świetlik, które spalą krokwie nad piwnicą. Ponieważ jednak gracze walczą z tym wrogiem z kamiennego tunelu, ich platforma nie zapali się, co pozwoli im szybko schować się w razie potrzeby.

Innym sposobem na pokonanie Inkquisitora jako gracza solo jest uwięzienie bossa NPC w Fortnite za pomocą struktur. Twórca treści YouTube ChillNikov dostarczył materiał z rozgrywki, podczas którego uwięzili bossa, budując ściany wokół wroga. Następnie gracze mogą łatwo zmylić sztuczną inteligencję NPC, zmuszając ich do utknięcia na małym obszarze. Ta strategia umożliwia graczom łatwy sposób zastrzelenia Inkquisitora bez wielu uników i leczenia. Jednak walczący muszą nadal uważać na patrolowanie zombie w Fortnite.

Dalej: Fortnite: Jak odblokować skórkę Black Adam

Źródła: YouTube/HarryNinetyFour | YouTube/ChillNikov

 • Okładka Fortnite

  Fortnite

  Pierwotna data wydania:
  2017-07-21

  Gatunek muzyczny:
  Akcja, Wojna

  ESRB:
  TŹródło : https://screenrant.com/how-to-find-defeat-inkquisitor-fortnite/