Jak znaleźć i pokonać bossa Inkquisitor Fortnite


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 jest już dostępny, a wraz z nim przerażający Inkquisitor. Podczas gdy gracze mają już do czynienia z kilkoma trudnymi pojedynkami z bossami, Inkquisitor to NPC, który z pewnością będzie wyzwaniem dla większości. Ale zanim będziesz mógł zmierzyć się z Inkquisitorem, musisz go najpierw wytropić.

Inkquisitor jest wyjątkowy pod kilkoma względami. Po pierwsze, używa różnych broni, aby stłumić swoich wrogów. Po drugie, nie pojawi się automatycznie. Oznacza to, że gracze muszą popracować, aby przywołać Inkquisitor, zanim wskoczą do walki. Nie jest do końca jasne, jak i gdzie to zrobić w Fortnite podczas wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar 2022. Dlatego wspieramy twoje plecy. Oto jak znaleźć i pokonać Inkquisitor w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 przedstawia graczom Inkquisitor jako trudną walkę z bossem. Boss pojawi się tylko w sekretnym miejscu.
Epickie gry

Jak znaleźć Inkquisitor w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Będziesz musiał ręcznie przywołać Inkquisitor, jeśli chcesz z nim walczyć, ale jak to zrobić? Gdzie na mapie powinieneś to zrobić? Udaj się do Grim Gables i zacznij stamtąd. Znajdziesz tam upiorny stary dom, który pasuje do archetypu starej nawiedzonej rezydencji. Udaj się na najniższy poziom, a natkniesz się na szyb górniczy.

Będziesz wiedział, że jesteś we właściwym miejscu, gdy znajdziesz okrąg otoczony ze wszystkich stron świecami. Po prostu zacznij chodzić po okręgu, aż zobaczysz, że ziemia zaczyna się trząść. Aktywnie przyzywasz Inkquisitor. Dobrym pomysłem jest nie robić tego bez broni, a przynajmniej mieć broń gotową do walki z Inkquisitorem, bo to trudne spotkanie.

Jak pokonać Inkquisitora w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4

Po pierwsze, upewnij się, że masz dużo zdrowia, zanim rozpoczniesz tę bitwę. Powinieneś już wcześniej wyposażyć się w odpowiedni sprzęt, ale jeśli nie, nadszedł czas, aby upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zwyciężyć.

Oto, z czym zmierzysz się: mityczny pistolet maszynowy z tłumikiem, wyrzutnia dyń i słoiki ze świetlikami, które mogą zadać obrażenia od ognia. Aha, i Inkquisitor nie przyszedł się bawić, bo to wszystko podskakuje na tarczach i dodatkowym zdrowiu. Będziesz miał tu do czynienia z wieloma rzeczami, ale to nie znaczy, że od razu zejdziesz na rachubę.

Jeśli masz mityczną broń Howler Claws, możesz użyć jej do potężnego ataku w zwarciu. Będziesz także chciał wydostać się z ciaśniejszego, mniejszego obszaru szybu wydobywczego, aby dać sobie trochę miejsca z dala od Inkquisitor, jeśli chcesz mieć jakąkolwiek nadzieję na obronę. Następnie po prostu zaatakuj z całych sił i pamiętaj, aby unikać potężniejszych ataków.

Twoja nagroda? Otrzymasz Mityczny Tłumiony SMG Inkquisitora. A prawa do przechwałek też nie bolą.

Fortnite: Koszmarów Czar 2022 właśnie trwa. Pamiętaj, aby dołączyć przed zakończeniem wydarzenia.Źródło : https://www.newsweek.com/how-find-defeat-fortnite-inkquisitor-boss-1753328