Jak zmieniać zespoły w trybie kreatywnym Fortnite: szczegółowy przewodnik


Wprowadzenie

Zmiana drużyn w trybie kreatywnym Fortnite to kluczowa część gry. Pozwala graczom tworzyć niestandardowe gry ze znajomymi lub organizować turnieje z większymi grupami. Zmieniając drużyny, gracze mogą dostosować swoje wrażenia z gry i upewnić się, że wszyscy grają razem po tej samej stronie. Ten artykuł zawiera szczegółowy przewodnik dotyczący zmiany drużyn w trybie kreatywnym Fortnite.

Dlaczego zmiana drużyn w trybie kreatywnym Fortnite jest ważna

W trybie kreatywnym Fortnite zespoły dzielą graczy na dwie strony. Są niezbędne do tworzenia niestandardowych gier i upewniania się, że wszyscy grają razem po tej samej stronie. Zmieniając drużyny, gracze mogą dostosować swoje wrażenia z gry i tworzyć bardziej wciągające mecze. Na przykład, jeśli dwie drużyny walczą ze sobą w meczu Capture the Flag, ważne jest, aby obie drużyny miały taką samą liczbę graczy.

Przegląd różnych sposobów zmiany drużyn w trybie kreatywnym Fortnite

Istnieje kilka różnych sposobów zmiany drużyn w Fortnite Creative. Najpopularniejsze metody obejmują korzystanie z menu „Moja wyspa”, narzędzia wyboru drużyny, funkcji zarządzania drużyną, ustawień drużyny, ustawień poczekalni i opcji kolorów drużyny. W tym artykule szczegółowo omówimy każdą metodę, aby pomóc graczom znaleźć najlepszy sposób na zmianę drużyny w trybie kreatywnym Fortnite.

Użyj menu „Moja wyspa”, aby zmienić drużynę w trybie kreatywnym Fortnite

Użyj menu „Moja wyspa”, aby zmienić drużynę w trybie kreatywnym Fortnite

Menu „Moja wyspa” to najprostszy sposób na zmianę drużyny w trybie kreatywnym Fortnite. Dostęp do tego menu można uzyskać, naciskając przycisk „Menu” na ekranie głównym i wybierając „Moja wyspa” z listy dostępnych opcji.

Dostęp do menu „Moja wyspa”.

Aby uzyskać dostęp do menu „Moja wyspa”, naciśnij przycisk „Menu” na ekranie głównym. Spowoduje to otwarcie listy dostępnych opcji. Wybierz „Moja wyspa” z tej listy, aby otworzyć menu „Moja wyspa”.

Kroki zmiany zespołów przy użyciu tej metody

Po otwarciu menu „Moja wyspa” wybierz zakładkę „Zespoły”. Spowoduje to otwarcie listy dostępnych zespołów. Wybierz drużynę, do której chcesz dołączyć i naciśnij przycisk „Dołącz do drużyny”. Będziesz teraz członkiem wybranego zespołu.

Użyj narzędzia wyboru drużyny, aby zmienić drużynę w trybie kreatywnym Fortnite

Narzędzie wyboru drużyny to kolejny sposób na zmianę drużyn w trybie kreatywnym Fortnite. To narzędzie można znaleźć w menu „Ustawienia”.

Lokalizowanie narzędzia wyboru zespołu

Aby zlokalizować narzędzie wyboru drużyny, przejdź do menu „Ustawienia”, naciskając przycisk „Menu” na ekranie głównym i wybierając „Ustawienia” z listy dostępnych opcji. Po otwarciu menu „Ustawienia” wybierz zakładkę „Wybór drużyny”, aby uzyskać dostęp do narzędzia wyboru drużyny.

Kroki zmiany zespołów przy użyciu tej metody

Po otwarciu narzędzia wyboru drużyny wybierz drużynę, do której chcesz dołączyć, i naciśnij przycisk „Dołącz do drużyny”. Będziesz teraz członkiem wybranego zespołu.

Wykorzystaj funkcję zarządzania zespołem do zmiany zespołów w trybie kreatywnym Fortnite
Wykorzystaj funkcję zarządzania zespołem do zmiany zespołów w trybie kreatywnym Fortnite

Wykorzystaj funkcję zarządzania zespołem do zmiany zespołów w trybie kreatywnym Fortnite

Funkcja zarządzania drużyną to kolejny sposób na zmianę drużyn w Fortnite Creative. Funkcję tę można znaleźć w menu „Ustawienia”.

Dostęp do funkcji zarządzania zespołem

Aby uzyskać dostęp do funkcji zarządzania zespołem, przejdź do menu „Ustawienia”, naciskając przycisk „Menu” na ekranie głównym i wybierając „Ustawienia” z listy dostępnych opcji. Po otwarciu menu „Ustawienia” wybierz zakładkę „Zarządzanie zespołem”, aby uzyskać dostęp do funkcji zarządzania zespołem.

Kroki zmiany zespołów przy użyciu tej metody

Po otwarciu funkcji zarządzania zespołem wybierz zespół, do którego chcesz dołączyć, i naciśnij przycisk „Dołącz do zespołu”. Będziesz teraz członkiem wybranego zespołu.

Wypróbuj ustawienia zespołu, aby zmodyfikować zespoły w trybie kreatywnym Fortnite
Wypróbuj ustawienia zespołu, aby zmodyfikować zespoły w trybie kreatywnym Fortnite

Wypróbuj ustawienia zespołu, aby zmodyfikować zespoły w trybie kreatywnym Fortnite

Ustawienia drużyny to kolejny sposób na zmianę drużyn w Fortnite Creative. Funkcję tę można znaleźć w menu „Ustawienia”.

Dostęp do ustawień zespołu

Aby uzyskać dostęp do ustawień zespołu, przejdź do menu „Ustawienia”, naciskając przycisk „Menu” na ekranie głównym i wybierając „Ustawienia” z listy dostępnych opcji. Po otwarciu menu „Ustawienia” wybierz zakładkę „Ustawienia zespołu”, aby uzyskać dostęp do ustawień zespołu.

Kroki zmiany zespołów przy użyciu tej metody

Po otwarciu ustawień zespołu wybierz zespół, do którego chcesz dołączyć, i naciśnij przycisk „Dołącz do zespołu”. Będziesz teraz członkiem wybranego zespołu.

Wykorzystaj ustawienia lobby, aby zamienić drużyny w trybie kreatywnym Fortnite

Ustawienia lobby to kolejny sposób na zmianę drużyn w Fortnite Creative. Funkcję tę można znaleźć w menu „Ustawienia”.

Dostęp do ustawień lobby

Aby uzyskać dostęp do ustawień lobby, przejdź do menu „Ustawienia”, naciskając przycisk „Menu” na ekranie głównym i wybierając „Ustawienia” z listy dostępnych opcji. Po otwarciu menu „Ustawienia” wybierz zakładkę „Ustawienia poczekalni”, aby uzyskać dostęp do ustawień poczekalni.

Kroki zmiany zespołów przy użyciu tej metody

Po otwarciu ustawień poczekalni wybierz drużynę, do której chcesz dołączyć, i naciśnij przycisk „Dołącz do drużyny”. Będziesz teraz członkiem wybranego zespołu.

Skorzystaj z opcji koloru drużyny, aby zmienić drużynę w trybie kreatywnym Fortnite
Skorzystaj z opcji koloru drużyny, aby zmienić drużynę w trybie kreatywnym Fortnite

Skorzystaj z opcji koloru drużyny, aby zmienić drużynę w trybie kreatywnym Fortnite

Opcje kolorów drużyn to ostatni sposób na zmianę drużyn w trybie kreatywnym Fortnite. Funkcję tę można znaleźć w menu „Ustawienia”.

Dostęp do opcji koloru drużyny

Aby uzyskać dostęp do opcji kolorów drużyny, przejdź do menu „Ustawienia”, naciskając przycisk „Menu” na ekranie głównym i wybierając „Ustawienia” z listy dostępnych opcji. Po otwarciu menu „Ustawienia” wybierz zakładkę „Opcje kolorów drużyny”, aby uzyskać dostęp do opcji kolorów drużyny.

Kroki zmiany zespołów przy użyciu tej metody

Po otwarciu opcji kolorów drużyny wybierz drużynę, do której chcesz dołączyć, i naciśnij przycisk „Dołącz do drużyny”. Będziesz teraz członkiem wybranego zespołu.

Wniosek

Ten artykuł zawiera szczegółowy przewodnik na temat zmiany drużyn w trybie kreatywnym Fortnite. Przedstawiono w nim kilka różnych metod zmiany drużyn, w tym korzystanie z menu „Moja wyspa”, narzędzia wyboru drużyny, funkcji zarządzania drużyną, ustawień drużyny, ustawień poczekalni i opcji kolorystycznych drużyny. Wykonując czynności opisane w tym artykule, gracze mogą łatwo zmieniać drużyny i dostosowywać swoje wrażenia z gry.

Podsumowanie różnych metod zmiany drużyn w trybie kreatywnym Fortnite

W tym artykule opisano siedem różnych metod zmiany drużyn w trybie kreatywnym Fortnite. Metody te obejmowały korzystanie z menu „Moja wyspa”, narzędzia wyboru drużyny, funkcji zarządzania drużyną, ustawień drużyny, ustawień poczekalni i opcji kolorów drużyny. Korzystając z tych metod, gracze mogą łatwo zmieniać drużyny i dostosowywać swoje wrażenia z gry.

Końcowe uwagi dotyczące zmiany drużyn w trybie kreatywnym Fortnite

Zmieniając drużyny w trybie kreatywnym Fortnite, należy pamiętać, że jednocześnie mogą istnieć tylko dwie drużyny. Dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem gry upewnić się, że wszyscy gracze są w tej samej drużynie. Dodatkowo należy pamiętać, że zmiany dokonane w drużynach nie mogą zostać cofnięte po rozpoczęciu gry. Znajomość tych kwestii pomoże zapewnić graczom przyjemne wrażenia podczas zmiany drużyn w trybie kreatywnym Fortnite.

(Uwaga: czy ten artykuł nie spełnia Twoich oczekiwań? Czy masz wiedzę lub spostrzeżenia, którymi chcesz się podzielić? Odblokuj nowe możliwości i poszerz swój zasięg, dołączając do zespołu naszych autorów. Kliknij Rejestracja, aby dołączyć do nas i podzielić się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami.)Źródło : https://www.lihpao.com/how-to-change-teams-in-fortnite-creative/