Jak zebrać znajomych z ich profilu w Fortnite?


Wydarzenie znane jako Fortnite Reboot Rally zostało wznowione! Powrót popularnego wydarzenia został ogłoszony przez Epic Games w poście na blogu, a gracze, którzy spełnią wymagania uczestnictwa, będą mogli otrzymać darmowe gadżety, jeśli wezmą udział. Firma Epic Games znana jest z regularnego zapewniania graczom doskonałych bezpłatnych zachęt, a wydarzenie Reboot Rally jest jeszcze jednym tego przykładem. Do tego wydarzenia potrzebujemy dwóch różnych kategorii uczestników: co najmniej jednego nowego lub powracającego gracza oraz tylu aktywnych graczy, na ile pozwala tryb, w którym uczestniczą (zazwyczaj do trzech).

Impreza daje uczestnikom możliwość zdobycia darmowych upominków kosmetycznych, z których niektóre są wyższej jakości niż inne. Ze względu na to, że najpierw należy spełnić szereg warunków wstępnych, nie może ich osiągnąć byle kto. W tym miejscu opisano kroki prowadzące do rejestracji, nawiązywania nowych znajomości i gromadzenia zachęt.

Przeczytaj także: Jak wyłączyć imprezy międzyplatformowe w Fortnite?

Jak zebrać znajomych z ich profilu w Fortnite?

W tym wydarzeniu dostępne są cztery różne prezenty, które można zdobyć przy różnych progach punktowych:

  • 50 punktów: Emotikon Barb-BQ
  • Za świeżo wykutą folię przyznaje się 100 punktów.
  • Kilof Red Hot Revenge jest wart 150 punktów.
  • Fiery Descent Glider jest wart 200 punktów.

W ten sposób możesz je zdobyć ze swoimi kumplami.

Krok 1: Zarejestruj się

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować swoje konto na wydarzenie; jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz mógł brać udziału w wyzwaniach. Można to zrobić na następującej stronie internetowej: fn.gg/rebootrally. Jak wspomniano wcześniej, Ty i maksymalnie trzy inne osoby możecie wspólnie uczestniczyć w tym ćwiczeniu. Liczba innych graczy, którzy mogą dołączyć do gry, zależy od trybu gry, w który aktualnie grasz. Tylko jeden z tych graczy może zostać graczem powracającym po trzydziestodniowej przerwie. Wszyscy inni mogą pozostać nieaktywni lub wrócić.

Krok 2: Znajdź przyjaciela(ów)

Jak zebrać znajomych z ich profilu w Fortnite?

W zakładce Przyjaciele w grze gracze mogą: zlokalizować swoich przyjaciół. Tutaj aktywni gracze będą mogli spotkać powracających i nowych graczy, a nowi gracze mogą spotkać aktywnych graczy, z którymi mogą rywalizować o miejsca w wydarzeniu. Należy podkreślić, że uczestnicy nie muszą ukończyć każdego wyzwania z tą samą grupą przyjaciół. Wszyscy nowi lub powracający uczestnicy mogą dołączyć do gry.

Krok 3: Zbierz ich z powrotem

Jak zebrać znajomych z ich profilu w Fortnite?

Znajomi, którzy spełniają wymagania, będą mogli kliknąć przycisk “Zbierz ich z powrotem” przycisk. Dzięki temu przyjaciel otrzyma kod QR, który musi zeskanować, aby zostać oficjalnie powitanym z powrotem podczas tego wydarzenia. Zrobienie tego jest elementem trudności tego konkursu. Strona do rejestracji w Fortnite zawiera również link, który pozwala użytkownikom wysłać go swoim znajomym.

Krok 4: Graj razem i wykonuj wyzwania

Jak zebrać znajomych z ich profilu w Fortnite?

Po tym wszystkim ostatnią rzeczą do zrobienia jest po prostu ukończenie wszystkich wyzwań. Wymagają one wykonywania codziennych misji, które zazwyczaj są dość proste, obok siebie. Często dają graczom misje, które obejmują wykonywanie naturalnych rzeczy, takich jak zdobywanie tarcz, szybowanie na określoną liczbę metrów lub zadawanie określonej ilości obrażeń.

Oprócz zwykłej wspólnej zabawy, wykonywanie z góry określonej liczby codziennych zadań skutkuje gromadzeniem punktów, które można wymienić na różne darmowe gadżety.

Często zadawane pytania

Czy musisz ukończyć misję ponownego uruchomienia rajdu i dodatkowe cele z tymi samymi znajomymi?

Nie musisz kończyć zadań i celów premiowych z tym samym znajomym, aby je ukończyć; oznacza to, że możesz wybrać dowolnego przyjaciela, z którym chcesz się bawić.

Czy mogę samodzielnie wykonać zadanie ponownego uruchomienia rajdu i dodatkowe cele?

Nie, nie będziesz w stanie samodzielnie ukończyć zadań ponownego uruchomienia rajdu i celów premiowych, ponieważ wymagają one gry z powracającymi/nowymi znajomymi (jeśli jesteś aktywnym graczem lub innym powracającym/nowym graczem) lub aktywnymi znajomymi (jeśli jesteś powracającym/nowym graczem).Źródło : https://irnpost.com/how-to-rally-your-friends-from-their-profile-in-fortnite/