Jak zdobywać XP dzięki wyróżnieniom w Fortnite

Odkryj aparaty ortodontyczne w Fortnite

Aparaty ortodontyczne: czym są i jak je zdobyć?

Wyróżnienia to nagrody w grze zdobywane w Fortnite za wykonanie określonych zadań. Zadania te to zazwyczaj czynności, które wykonujesz naturalnie podczas gry, takie jak eliminowanie innych graczy, szukanie skrzynek z amunicją, niszczenie dronów zaopatrzeniowych, zadawanie obrażeń określoną bronią i wiele więcej.

O odblokowaniu wyróżnienia dowiesz się, gdy u góry ekranu pojawi się ikona. Powie ci nazwę wyróżnienia, co musisz zrobić, aby je odblokować i ile XP otrzymasz. Oprócz oferowanych przez nie PD prawdopodobnie będziesz musiał je odblokować, aby móc wykonywać różne zadania.

Na koniec gry Fortnite poinformuje Cię, jakie wyróżnienia i medale odblokowałeś w trakcie gry. Niestety, jest to jedyne miejsce, w którym możesz je zobaczyć, ponieważ nie ma sposobu, aby sprawdzić, jakie są w innych częściach gry.

Teraz, gdy już wiesz, czym są wyróżnienia i jak je zdobyć, powinieneś móc skupić się na odblokowywaniu tych, których potrzebujesz do wykonywania zadań i zdobywania PD. Koniecznie odwiedź naszą stronę Fortnite, aby być na bieżąco z naszymi relacjami z popularnej gry Epic Games.

Źródło: www.shacknews.com