Jak zdobyć żelazo w Lego Fortnite

Jak znaleźć żelazo w Lego Fortnite

Gdzie znaleźć żelazo w Lego Fortnite

Żelazo można znaleźć tylko w biomie Frozen Lands – więc najpierw musisz znaleźć śnieżny biom. Będziesz wiedział, że jesteś we właściwym miejscu, gdy zacznie się robić zimno i wszędzie zobaczysz śnieg. Zaczniesz także widzieć sosny, z których możesz zbierać drewno Frost Pine.

Gdy już tam dotrzesz, jedyne, co musisz zrobić, to znaleźć jaskinię. Jednak biomy Krain Zamrożonych są wyjątkowo zimne, więc musisz się przygotować, aby przetrwać:

Stwórz amulet wewnętrznego ognia (3 nici wełniane, 5 ciętych rupii, 8 jasnych rdzeni i 3 wybuchowe rdzenie) – lub dwa (stosy efektów) – na ulepszonym stole warsztatowym.

Na grillu przygotuj pikantne burgery (1 mąka, 1 mięso i 1 ostra papryczka).

Do czego służy żelazo w Lego Fortnite

Żelazo jest ważnym zasobem w grze końcowej i (obecnie) jedynym metalem oprócz miedzi. Możesz zamienić go w sztaby żelaza w hucie metalu (3 wybuchowe rdzenie ze zwojów pustynnych jaskiń, 15 jasnych rdzeni i 35 obsydianowych płyt z łamacza kamieni).

Będziesz używać żelaza (i żelaznych prętów) do stworzenia epickiej łopaty, epickiej kuszy refleksyjnej, epickiego długiego miecza i epickiej tarczy rycerskiej. Będziesz go także potrzebować do Epickiego Uroku Odporności i niektórych bardziej wyszukanych opcji oświetlenia.

Będziesz także potrzebował żelaza i żelaznych prętów, aby ulepszyć wioski w biomie Frozen Lands.

Więcej informacji na temat Lego Fortnite znajdziesz w naszym przewodniku dla początkujących. Mamy też poradniki jak grać w trybie wieloosobowym ze znajomymi, jak znajdować jaskinie i jak zbudować udaną wioskę. A jeśli szukasz miejsc do odwiedzenia, sprawdź naszą listę najlepszych nasion w Lego Fortnite.

Źródło: www.polygon.com