Jak zdobyć wśród nas kosmetyki w 3 sezonie Fortnite?


Niezwykle popularna gra Battle Royale Fortnite ma za sobą historię dziwacznych kolaboracji z wieloma innymi markami i własnościami intelektualnymi. Darmowa strzelanka wieloosobowa Epic Games zawiera praktycznie wszystkie duże nieruchomości na rynku, w tym Gwiezdne Wojny, Marvel, Indiana Jones i God of War, by wymienić tylko kilka. Nie pozostało wiele dużych franczyz, których Epic Games nie połączyło.

A teraz ujawniono nadchodzącą współpracę dla Fortnite i będzie to z niczym innym, jak z niezależnym fenomenem Among Us. Miniaturowe postacie z gry społecznej dedukcji znanej jako Crewmates nie pojawiają się jako pełnoprawne skórki na nasze ubrania; raczej przychodzą jako Back Blings (i jest też emotka). Dowiedz się, jak zdobyć kosmetyki Among Us w bieżącym sezonie Fortnite tutaj!

Przeczytaj także: Jak włączyć szybki czat w wśród nas

Jak zdobyć wśród nas kosmetyki w 3 sezonie Fortnite?

Plecak na plecy członka załogi i emotkę tańca odwracającego uwagę zostaną rozdane za darmo każdemu, kto dokona zakupu Wśród nas z Epic Games Store między teraz (9 czerwca) i 9 czerwca 2023 roku. W momencie publikacji tego artykułu koszt „Wśród nas” wynosił pięć dolarów. Ludzie mogą również uzyskać dostęp do kosmetyków, kupując pakiet „Między nami gwiazd” w cyfrowym sklepie Epic. Dzięki temu uzyskają dostęp do wszystkich kosmetyków. Dzięki temu będą mogli pobrać wszystkie kosmetyki.

dostępnych jest dziesięć różnych opcji kolorystycznych dla plecaka członka załogi i są one następujące: czerwony, niebieski, zielony, różowy, pomarańczowy, czarny, biały, żółty i brązowy. Fioletowy jest również opcją. Inspiracją dla tych schematów kolorystycznych były postacie z gry wideo Among Us.

Jak zdobyć wśród nas kosmetyki w 3 sezonie Fortnite?

Ponadto nie musisz się martwić, że przegapisz te produkty, ponieważ w końcu staną się one dostępne w sklepie w grze. Firma Epic nie ujawniła jednak dokładnych ram czasowych wydania tych przedmiotów, więc nie ma sposobu, aby wiedzieć, kiedy staną się dostępne.

Dodatkową opcją jest: kup pakiet Wśród nas w sklepie z przedmiotami Fortnite w cenie 600 V-dolców. Ten pakiet jest już dostępny w sprzedaży.

Jak zdobyć wśród nas kosmetyki w 3 sezonie Fortnite?

Oprócz plecaka członka załogi, ma w swoim repertuarze taniec odwracania uwagi. Te dwa elementy można kupić tylko razem i nie można ich kupić osobno.

Co zawiera pakiet Fortnite Among Us?

W ramach aktualizacji zawartości Among Us do Fortnite zostaną dodane następujące elementy:

  • Back Bling dla członków załogi Zawiera 10 różnych wzorów, z których każdy jest oparty na kolorze innego członka załogi Among Us. Dla każdego stylu dostępne są następujące kolory i wzory: czerwony, niebieski, zielony, różowy, pomarańczowy, czarny, biały, żółty, brązowy i fioletowy. Zbierz wszystkie swoje zasoby i przygotuj się do współpracy!
  • Dostosuj swoje wyrażenia do tańca rozpraszającego. Z pomocą naszej gry, The Henry Stickmin Collection, będziesz w stanie wyjść z każdej trudnej sytuacji, odrzucając swoje najlepsze układy taneczne.Źródło : https://irnpost.com/how-to-get-among-us-cosmetics-in-fortnite-season-3/