Jak zdobyć Tarczę Strażnika w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1


Jak zdobyć Tarczę Strażnika w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

Nowa zawartość i przedmioty zostały wprowadzone w sezonie 1 Fortnitektóry został niedawno wydany jako Rozdział 4. The Tarcza Strażnika, nowa broń wprowadzona w tym sezonie, jest zdobyta ze skrzyń Zaprzysiężonych na całej mapie. Jedno z wyzwań w tym tygodniu wymaga od graczy posiadania Tarcza Strażnika w ich ekwipunku, więc ta tarcza jest nie tylko praktyczna, ale także niezbędna. Oto, gdzie szukać i jak wyposażyć Tarcza Strażnika w Fortnite.

Jak zdobyć Tarczę Strażnika w Fortnite

Rozpocznij mecz Battle Royale w Fortnite

Rozpocznij mecz Battle Royale na preferowanej platformie Fortnite, czy to na konsoli, komputerze PC, czy urządzeniu mobilnym, i poszukaj Tarcza Strażnika. Guardian Shield można znaleźć w dowolnym trybie, niezależnie od tego, czy jest to Solo, Duo, Trio czy Squad.

Znajdź zaprzysiężoną skrzynię

Dwa główne sposoby zdobywania zasobów w Fortnite to przeszukiwanie miejsc odrodzenia i plądrowanie poległych wrogów. Ponieważ często trudno jest zapewnić pomyślną eliminację i ponieważ nie ma pewności, że pokonany wróg był w posiadaniu Tarcza Strażnika, zwykle najlepiej jest szukać tarczy w miejscach, w których jest ona najbardziej prawdopodobna. Zaprzysiężone Skrzynie to jedyne znane miejsca, w których Tarcze Strażników można znaleźć, więc znalezienie jednej z tych skrzyń jest twoim celem. The Tarcza Strażnika może znajdować się w skrzyni lub nie, więc być może będziesz musiał otworzyć kilka, zanim ją znajdziesz. Zaleca się, aby rozpocząć poszukiwania skrzyń z przysięgą w obszarach o dużej ich koncentracji, takich jak Cytadela.

Noś tarczę w ekwipunku

A Tarcza Strażnika zostanie automatycznie dodany do Twojej kolekcji, gdy tylko ją znajdziesz. Powinieneś używać tarczy tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne ze względu na jej krótki czas trwania. Nie używaj osłony, jeśli nie jest to absolutnie konieczne; jego skuteczność spadnie, gdy tylko go aktywujesz.

Przytrzymaj lub rzuć tarczą

Dwie podstawowe opcje pojawiają się, gdy jesteś przygotowany do aktywacji Tarcza Strażnika. Jednym z nich jest fizyczne chwycenie go i naciśnięcie przycisku „ogień”, aby rozpocząć strzelanie. To dobry sposób na zabezpieczenie się w ruchu, ponieważ pozwoli ci się poruszać, gdy tarcza jest aktywna. Inną opcją jest po prostu rzucenie tarczą na ziemię. Rzucenie tarczy lub przedmiotu leczącego innemu graczowi jest dobrą analogią do tej sytuacji. Gdy tarcza zostanie odłożona, pozostanie na swoim miejscu i będzie zapewniać osłonę tak długo, jak pozostanie. W razie potrzeby możesz go odzyskać z ogniska tarczy.

Źródło : https://thewestnews.com/how-to-get-the-guardian-shield-in-fortnite-chapter-4-season-1/