Jak zdobyć Spider-Man’s Web Shooters w Fortnite?


Sieciowe strzelanki, których używa Spider-Man, są klasyfikowane jako mityczne artefakty. Ponieważ pozycje różnych przedmiotów na wyspie są losowo przetasowane między meczami Fortnite, znalezienie przydatnej broni w niektórych miejscach na mapie może być trudne. Mamy szczęście, że tak nie jest w przypadku Web-Shooterów, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawią się one w jednym miejscu. Daily Bugle to miejsce dla graczy, którzy chcą ćwiczyć swoje umiejętności machania w sieci, takie jak Spider-Man. Gracz ma szansę na zdobycie Spider-Man Web-Shooters, jeśli wejdzie w interakcję z torbami, które losowo pojawiają się w tym obszarze mapy i jeśli zdecyduje się to zrobić. Poniżej znajduje się zestawienie sekwencji wydarzeń, które muszą mieć miejsce, aby zdobyć Spider-Web Man’s Shooters w Fortnite.

Przeczytaj także: Jak włączyć automatyczne uruchamianie w Fortnite

Jak zdobyć Spider-Man’s Web Shooters w Fortnite?

Mimo że Shooters Spider-Web Man’s są już dostępne do użycia w Fortnite, nie będą pojawiać się w żadnych skrzyniach ze skarbami, które gracze mogą znaleźć. Zamiast tego możesz poszukać ich w jednym ze Spider-plecaków, których są Man’s około 30 rozsianych po całej wyspie. Web Shooters są równomiernie rozmieszczone na całej wyspie, z wyjątkiem centralnego regionu wyspy, a gracze mogą znaleźć dokładne lokalizacje, w których się znajdują, na przedstawionej poniżej mapie. Gracze będą chcieli zwracać uwagę na podejrzanie wyglądające pajęczyny na pionowych powierzchniach, ponieważ wygląda na to, że Spider-Man sam umieścił wszystkie plecaki na ścianach.

Jak zdobyć Spider-Man's Web Shooters w Fortnite?

Po prostu wejdź w interakcję z dowolną torbą, aby ją otworzyć, a nowy mit powinien być widoczny w środku. W ten sposób możesz zdobądź Spider-Web Man’s Shooters. Gracze mogą szybko poruszać się w powietrzu za pomocą nowego, przydatnego gadżetu, strzelając w prawie każdą powierzchnię, a następnie skręcając się w jej kierunku. W momencie, gdy wstęga oddzieli się od powierzchni, użytkownik jest katapultowany w powietrze i może strzelać w inną powierzchnię. Daje również graczom możliwość surfowania po Internecie, w tym możliwość holowania przez poruszający się pojazd. Jest to funkcja, którą fani gier Insomniac’s Spider-Man chcieliby zobaczyć. Fakt, że gracze nie otrzymają obrażeń od upadków, gdy wykorzystując Shooters Spider-Web Man to kolejny powód, dla którego gracze pożądają tego sprzętu.

Chociaż debiut Spider-Mana jako skórki Fortnite został niemal powszechnie pozytywnie przyjęty, niektórzy gracze twierdzą, że używanie emotki Spider-Mana daje im nieuczciwą przewagę w grze. Emotka, która nazywa się Neighborly Hang, przedstawia Petera Parkera zwisającego z sufitu w odwróconej pozycji. Daje to użytkownikowi możliwość pozostania całkowicie niezauważonym w pewnych okolicznościach, dając mu przewagę nad rywalami, która pozwala im praktycznie na nich przeskoczyć. W sieci pojawiły się już oskarżenia, że ​​zmiana jest formą „Zapłać by wygrać,” ale twórca Fortnite, Epic Games, nie podjął żadnych działań, aby rozwiązać ten problem.

Jak zdobyć Spider-Man's Web Shooters w Fortnite?

Rozgrywka i fizyka interpretacji gry Spider-Web Man’s Shooters w Fortnite zostały docenione przez zdecydowaną większość fanów i jest prawdopodobne, że te bronie pozostaną ostoją w arsenałach większości graczy do końca sezonu. Gracze z doświadczeniem mogą pokonywać ogromne ilości terenu w bardzo krótkim czasie, co sprawia, że ​​rzeczy jak zadanie Gears of War Delta-One o wiele prostsze do ukończenia.

Czy Spider-Man’s Web Shooters wciąż są w Fortnite?

Spider-Man Web Shooters były częścią puli łupów z rozdziału 3 sezonu 2 w Fortnite, jednak od tego czasu zostały usunięte. Nie ma dowodów na to, że wrócą w przyszłości, ale nigdy nie należy wykluczać możliwości, że to zrobią.

Ponieważ Epic chce, aby gracze zastosowali nowy superskok, płaszcz i taktyczny sprint, nie ma dla nich większego sensu utrzymywanie internetowych strzelanek w grze. Jednak zawsze istnieje możliwość, że zostaną one dodane z powrotem, gdy budynek powróci w następnym tygodniu, mimo że wydaje się mało prawdopodobne, aby tak się stało.Źródło : https://irnpost.com/how-to-get-spider-mans-web-shooters-in-fortnite/