Jak zdobyć skórki Destiny 2 w Fortnite?


Po miesiącach plotek i oczekiwań Bungie i Epic Games w końcu nawiązały współpracę. Dzięki tej współpracy skórki postaci z Destiny 2 trafią do uniwersum Fortnite. Będziesz mógł zdobyć trzy najlepsze postacie z MMO sci-fi Bungie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o współpracy Fortnite x Destiny i o tym, jak zdobyć skórki Destiny 2 w Fortnite.

Jak zdobyć skórki Destiny 2 (Fortnite x Destiny)

Oficjalna współpraca wprowadza do Fortnite trzy postacie Destiny 2. Te postacie są Dowódca Zavala, Ikora Rey, i Egzo nieznajomy. Możesz udać się do Fortnite, aby kupić te skórki w zamian za V-dolce. Jeśli nie masz już V-dolców, sprawdź nasz przewodnik na jak zdobyć V dolców za darmo. Nie możesz zdobyć tych postaci Destiny w żaden inny sposób.

Te trzy postacie zostanie dołączona do szeregu przedmiotów kosmetycznych. A są to:

Dowódca Zavala

Tytan, który zawsze lubi rządzić! Skórka komandora Zavali zawiera Cel Back Bling który jest dołączony do stroju. Inne elementy kosmetyczne dołączone do tej skórki to Kilof z plucia korony i Wróbel szybowiec z Shader Zavala. Szybowca można używać zarówno do transportu lądowego, jak i lotniczego. Możesz udać się do sklepu z przedmiotami, aby kupić strój dowódcy Zavali za 1500 V-dolców.

Ikora Rey

Jeden z najgorszych czarnoksiężników i największy mistrz w Tyglu! Ikora Rey, następczyni Strój Ozyrysa obejmie ją Ophiuchus Back Bling. Jej strój ze skóry również będzie zawierał ją Kilof Balon Szpon i jej Wróbel szybowiec z dopasowaniem Ikora Shader. Strój Ikory Rey możesz kupić za 1500 V-dolców.

Egzo nieznajomy

Podczas gdy Exo Stranger został po raz pierwszy wprowadzony w Destiny 2, powróciła podczas Rozszerzenie Destiny Beyond Light. Możesz kupić ten strój ze skóry za 1500 V-dolców. Ten strój zawiera ją Pouka Back Bling, Kilof Lamentacyjny, oraz Wróbel szybowiec. Podobnie jak w przypadku powyższych strojów, jej szybowiec ma shader w stylu Exo Stranger.

Jeśli chcesz kupić wszystkie postacie Destiny 2, możesz kupić Pakiet Legendy Ciemności i Światła dla 2700 V-dolców. Ten zestaw będzie również zawierał ich ozdoby na plecy oraz stroje.

Oszczep-4

Kupując jedną z tych skórek Destiny, możesz zabrać je do wersji Javelin-4 w Fortnite. Ta niestandardowa mapa została stworzona przez zespół PWR i nosi nazwę Kontrola Strefy Strażnika: Javelin-4 (połączyć). Jego kod wygląda następująco: 0642-9767-7225.

To wszystko, co opisano we współpracy Fortnite x Destiny i jak zdobyć skórki Destiny 2 w Fortnite. Jeśli podobał Ci się ten przewodnik, sprawdź więcej przewodników w naszej dedykowanej sekcji dla Fortnite właśnie tutaj na Gamer Tweak.

Źródło : https://gamertweak.com/destiny-2-skins-fortnite/