Jak zdobyć skórkę Naomi Osaka w Fortnite


Czy chcesz wiedzieć, jak zdobyć skórę Naomi Osaki Fortnite? Fortnite’s Icon Series to ciągła seria skórek. Ponadto występują w nim gwiazdy z prawdziwego świata, takie jak gwiazda piłki nożnej Neymar Jr., piosenkarz Travis Scott i mistrzyni tenisa Naomi Osaka. W tym poradniku dowiesz się, jak zdobyć skórę Naomi Osaki Fortnite.

Czym jest skórka Naomi Osaka w Fortnite?

Naomi Osaka jest pionierką na wiele sposobów. Jest nie tylko pierwszą kobietą na świecie nr 1 z Japonii, ale także pierwszą Azjatką, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu singli. Ponadto jej ostatnie zwycięstwo nastąpiło po zdobyciu tytułu Australian Open 2021. Ten wynik zdecydowanie pokazał, że Osaka pozostaje inspirującym wzorem do naśladowania dla pokoleń, pokonując swoich przeciwników z wielkim duchem walki i postawą „nigdy nie mów”. Nic dziwnego, że jest tak uwielbiana w całym sportowym świecie.

Jej skóra została wydana jako część Fortnite’s Icon Series 4 marca 2022 r. dla Fortnite Rozdział 03, sezon 01. Skóra Naomi Osaki przedstawia gwiazdę tenisa w jej charakterystycznym stylu, w różowym dresie i dopasowanych tenisówkach. Zestaw zawiera dwa stroje, Naomi Osaka i Mroczną Kapłankę Naomi, bling Royal Racket Back, narzędzie do zbierania Royal Racket, plecak Portalforger Paddle, narzędzie do zbierania Paddle Portalforger, emotkę serwowania Stanc, szybowiec The Queens Cloud Carriage oraz tablicę Cursed Haze.

Powiązany:

Fortnite: Jak wyrównać czujniki gwiezdne, uszkadzając je we właściwej kolejności

Jak zdobyć skórkę Naomi Osaki w Fortnite?

Możesz włożyć skórę Naomi Osaki Fortnite z ItemShopu jako zestaw za 2700 V dolców. Jednak ostatnim razem, gdy się pojawił, kosztował tylko 2000 V-dolców. Zestaw zawiera wszystkie dziewięć przedmiotów w stosie, który jest objęty zniżką.

Nowa Naomi Osaka Fortnite skin to ekscytująca okazja, aby uhonorować jej bezprecedensowy sukces i pokazać swoje wsparcie dla mistrzyni tenisa. To modny sposób na kultowe oświadczenie o wschodzącej gwieździe i dodaje każdemu odrobiny wizualnego szaleństwa Fortnite szafa. Skoro Naomi ma na swoim koncie wybitne osiągnięcia i przechodzi do historii już w młodym wieku, dlaczego nie okazać podziwu dla jej jedynej w swoim rodzaju skóry?

Więc masz to, wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć skórę Naomi Osaki Fortnite. Pamiętaj, aby go złapać, zanim zniknie! Zaglądaj tu często, aby znaleźć więcej poradników na temat skórek Icon Series i nie tylko Fortnite treść! Powodzenia i miłej zabawy!

Także, Fortnite jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródła: Shrub Hub, Epic GamesŹródło : https://thenerdstash.com/how-to-get-naomi-osaka-skin-in-fortnite/