Jak zdobyć skórkę Lego Fortnite za darmo

Dostępna jest nowa bezpłatna skórka Fortnite Lego

Zupełnie nowa skórka Lego Fortnite jest teraz dostępna bezpłatnie, jeśli połączysz swoje konta Lego Insiders z Epic Games. Oto jak to zrobić i odblokować zupełnie nową skórkę.

Nowy tryb Lego w Fortnite

Nadszedł nowy sezon Fortnite, rozdział 5, sezon 1! Jest wiele nowej zawartości do odkrycia, między nowym trybem a zupełnie nową bronią. Jest jeden aspekt, który był bardzo oczekiwany, ale jeszcze się nie wydarzył. To nowy tryb Lego. Choć do pełnej premiery trybu dla pojedynczego gracza w Fortnite/Lego jeszcze kilka dni, to już możemy odblokować nowe elementy kosmetyczne. Epic oferuje obecnie bezpłatną skórkę Lego do gry Fortnite. Wszystko polega na połączeniu kont Lego Insiders z Epic Games.

Jak zdobyć skórkę Fortnite Lego za darmo

Aby zdobyć darmową skórkę, musisz wykonać kilka kroków. Jest to cena za połączenie konta Fortnite z usługą zewnętrzną. Będziesz musiał połączyć konta Lego Insider z Fortnite. Po zalogowaniu zostaniesz nagrodzony. Ponieważ obie gry będą korzystać z tej samej puli kosmetyków, będzie to coś w rodzaju dwóch w jednym. Otrzymasz darmową skórkę Lego i standardową skórkę Fortnite Battle Royale. Oto jak zdobyć darmową skórkę Fortnite Lego.

Epic Games wkrótce udostępni darmową skórkę do Fortnite! Możesz już wykonać kroki, aby uzyskać bezpłatną skórkę Fortnite Lego, chociaż nie zostanie ona odblokowana w nowym trybie aż do premiery. Proces jest dość prosty, ponieważ jest to darmowa skórka. Będziesz musiał połączyć konta Lego Insiders z Epic Games. Jak zrobić? Oto kroki.

Jak połączyć konta Lego Insiders z Epic Games

Istnieje prosty system łączenia kont Lego Insiders z Fortnite. Możesz wykonać tę samą procedurę, jeśli masz już konto Lego, a także jeśli nie masz jeszcze konta, które można połączyć z Epic Games. Proces jest szybki w obu przypadkach. Wejdź na stronę Lego i wykonaj poniższe kroki, aby połączyć swoje konta i odblokować darmową skórkę.

1. Kliknij Dołącz do niejawnych testerów

2. Na stronie rejestracji utwórz konto Lego, klikając przycisk Epic Games

3. Zaloguj się na swoje konto Epic Games (w razie potrzeby ukończ Fortnite 2FA)

4. Następnie zostaniesz poproszony o połączenie kont Epic Games i Lego

5. Kliknij Zezwalaj

6. Jeśli masz już konto Lego Insiders, kliknij Istniejące konto Lego

7. W przeciwnym razie kliknij Nowe konto Lego

8. Wpisz swoje dane

9. Potwierdź swój kod aktywacyjny

Jak działa skórka Lego Fortnite

W ten sposób możesz zdobyć darmową skórkę Fortnite Lego, ale jak to działa? Jak zapewne zauważyłeś, sama skórka może początkowo wyglądać na standardową skórkę Fortnite. Jest w normalnym stylu Fortnite i nie wygląda zbytnio inaczej. Trochę dziwne, jeśli myślałeś, że otrzymasz taki w całości z zabawek, łącząc konta Lego Insider i Fortnite. To dlatego, że nowy tryb zamieni skórkę w Lego.

Epic zaczął już pokazywać te kształty Lego. Kiedy wejdziesz w tryb Lego gry, skórka, której używasz, zmieni się w wersję skórki Lego! Może to mieć coś wspólnego z faktem, że firma Epic wprowadziła niedawno bardziej rygorystyczne kryteria wiekowe dla skórek. Większość skórek otrzyma formę Lego. Oznacza to, że w tym trybie możesz używać wszystkich swoich zwykłych kosmetyków. Może to nawet oznaczać późniejsze odblokowanie większej liczby kont dzięki połączeniu kont Lego Insiders w Epic Games.

Otwarcie trybu Lego i przyznanie skórki Lego Insider Fortnite

To wszystko, co zawiera darmowa skórka Fortnite Lego, ale kiedy pojawi się w tej formie? Drugą wersję otrzymasz na swoje konto wraz z uruchomieniem nowego trybu 7 grudnia. To samo dotyczy nowych skórek karnetu bojowego C5 S1 i wszystkiego innego. Darmowa skórka Fortnite Lego to świetna okazja, aby zdobyć więcej kosmetyków. Ponieważ teraz działa w wielu trybach, darmowe skórki sięgają jeszcze dalej niż kiedykolwiek.

Źródło: www.bing.com