Jak zdobyć skórkę Jinx w 8. sezonie Fortnite — nowy crossover League of Legends?


Całkowicie dzieje się crossover Fortnite i League of Legends, a my poznaliśmy niesamowitą Jinx jako nową ekskluzywną skórkę!

Crossover jest sposobem na uczczenie nowego, eleganckiego serialu animowanego Riot Games, Arcane, który jest naprawdę imponujący. Epic Games rozpieszczało nas jednym wielkim crossoverem przez cały ten sezon, w tym Resident Evil Chris i Jill oraz kolejną skórką Spacefarer Ariana Grande.

Plotka głosi, że wyczekiwany crossover Naruto jest tuż za rogiem.

Oto, jak zdobyć nową skórkę Jinx w 8 sezonie Fortnite.

Jak zdobyć Jinx League of Legends

Podobnie jak w przypadku większości skórek premium w Fortnite, nową skórkę League of Legends można kupić w sklepie Sklep z przedmiotami właśnie wtedy, gdy jest emitowany.

Być może będziemy mogli również otrzymać skórkę Jinx za darmo, ale to tylko wtedy, gdy Epic Games zdecyduje się organizować turnieje i oferować skórki jako nagrody.

Data premiery skórki Jinx League of Legends

Ekskluzywna skórka Jinx League of Legends powinna być dostępna po zresetowaniu sklepu z przedmiotami w Fortnite 5 listopada, godz. 20:00 ET.

Dla graczy z Wielkiej Brytanii, to zamienia się na 17:00 czasu wschodniego oraz 12:00 czasu BST (5 listopada).

Źródło: Epic Games

Etykietka z ceną i pakiet skórki Jinx League of Legends

Niestety nie wiemy na pewno, ile będzie nas kosztować skórka Jinx League of Legends. Jednak w oparciu o poprzednie crossovery nowa ekskluzywna skórka powinna kosztować około 1500 V-dolców.

Skórka Jinx będzie również dostępna z eleganckim Tajemny pakiet w tym następujące rzeczy:

  • Tajemna skórka Jinx
  • Zaklęty spray
  • Pow Pow Kruszarka Kilof
  • Katchoo! Ekran ładowania
  • Małpie plecy Jinx ze snu
  • Ścieżka holu na plac zabaw
  • Ekran ładowania Wrecking Havoc

Najprawdopodobniej pakiet będzie nas kosztował około 2800 V-dolców.Source : https://www.opticflux.com/how-to-get-jinx-skin-in-fortnite-season-8-new-league-of-legends-crossover/12465/