Jak zdobyć skórkę Goat Simulator 3 w Fortnite


Chcesz otrzymać skórkę Goat Simulator 3 Fortnite? Pokryliśmy cię kozą! Jeden z Fortnitecechą jest liczba skórek, które oferuje swoim graczom w obliczu dostosowywania doświadczenia w grze. Więc masz swoje cudowne postacie, swoich superbohaterów DC, a teraz Kozę.

Dość dosłownie. Tak nazywa się skórka Goat Simulator 3 Fortnite. Bogowie nas wysłuchali, a teraz możemy rozpętać chaos Fortnite wyspa przebrana za surrealistyczną kozę.

Istnieją wszelkiego rodzaju kolaboracje, które trwają Fortnite. Najnowszym jest Goat z Goat Simulator, który pojawia się jako nowa skórka Fortnite Sezon 4.

Dzięki tej skórce Pilgor, bohater Goat Simulator 3, będzie mógł walczyć w zaciętej bitwie na najbardziej kultowej wyspie ze wszystkich.

The Goat z Goat Simulator łączy inne skórki z FortniteRarytasy Video Game Legends, takie jak Marcus Phoenix i Kait Diaz z Xboksa, saga Gears firmy Microsoft czy Aloy z gry Horizon Zero Dawn firmy Sony.

W tym przewodniku dowiesz się, jak zdobyć skórkę Goat Simulator 3 Fortnite.

Związane z:

Fortnite: Jak dotrzeć do każdego Hardpoint w Rocketeer Ruins

Jak zdobyć skórkę Goat Simulator 3 w Fortnite

Możesz zdobyć strój Goat Simulator 3 Fortnite kupując dowolną edycję Goat Simulator 3 w sklepie Epic Games Store przed 30 września 2023 r., godz. 05:59 CET.

Czy to znaczy, że wszystko stracone?

Cóż, nie, nie powinieneś się jeszcze poddawać. To był sposób na zdobycie skórki za darmo.

Skóra kozy również pojawiła się w Fortnite sklep. Możesz go teraz kupić za kilka V-dolców.

Jeśli nie zamówiłeś przedpremierowo gry Goat Simulator 3 w okresie promocyjnym, nadal możesz zdobyć skórkę A Goat po 26 listopada 2022 r. od Fortnitew sklepie gry, ale będzie Cię to kosztować 1200 V-dolców.

Jak widać, powodów do imprezowania jest mnóstwo. Teraz nadszedł czas, aby zastrzelić wszystkich tą surrealistyczną skórką Pilgora.

Czy przebierzesz się za kozę, by siać spustoszenie w okolicy? Fortnite wyspa?

Fortnite jest dostępna na komputery Mac, PC, PS4, Xbox One, urządzenia mobilne (iOS) i Switch.Źródło : https://thenerdstash.com/how-to-get-the-goat-simulator-3-skin-in-fortnite/