Jak zdobyć skórkę Goat Simulator 3 w Fortnite?


W Fortnite jest ponad 1000 różnych skórek. Niewątpliwie skórki ze współpracy z innymi grami wideo należą do najbardziej ekscytujących. Co więcej, większość z tych skórek jest ekskluzywna i nie można ich kupić w sklepie. Przeczytaj ten poradnik, a dowiesz się, jak zdobyć skórkę Goat Simulator 3 w Fortnite. Więc zacznijmy!

Jak zdobyć skórkę Goat Simulator 3 w Fortnite?

Obecnie jest tylko 1 sposób na zdobycie koziej skóry w Fortnite. Potrzebujesz tylko przedpremierowego zakupu Goat Simulator 3 w sklepie Epic Games Store. A faktem jest, że możesz to zrobić do 29 września 2023 roku. Skórka Fortnite będzie jak dodatkowa nagroda za zakup gry wideo.

Ale głównym problemem jest to, że większość graczy Fortnite nie jest zainteresowana zakupem Goat Simulator 3. Co więcej, Goat Simulator 3 kosztuje 30$, co jest dość wysoką ceną jak na grę, w którą nie zagrasz. Na szczęście programiści udostępnią skórkę Goat w grze 26 listopada, szczególnie dla graczy, którzy nie chcą kupować Goat Simulator 3.

Powiązane: Jak zdobyć skórkę Salvadora w Fortnite?

Jaka jest cena koziej skórki w Fortnite?

A kiedy już wiadomo, jak zdobyć kozią skórę, nadszedł właściwy czas, aby dowiedzieć się, jaka będzie za nią cena. Większość legendarnych skórek w Fortnite kosztuje od 1500 do 1600 V-dolców, a skórka koza będzie kosztować mniej więcej tyle samo.

Istnieje również szansa, że ​​Epic Games doda do sklepu w grze drugą, nieco zmodernizowaną skórkę, dzięki czemu oryginalna skórka kozy będzie ekskluzywna. Miej to na uwadze i obserwuj przy zakupie koziej skóry.

Podsumowując, kozią skórkę w Fortnite można zdobyć na 2 sposoby. Jeśli interesuje Cię Goat Simulator 3, wybierz tę pierwszą, a jeśli gra nie jest dla Ciebie interesująca, po prostu kup tę skórkę w sklepie 26 listopada. Tak jest. Dziękuję za przeczytanie przewodnika. Mam nadzieję, że okaże się to pomocne! A skoro już tu jesteś, koniecznie przeczytaj nasz przewodnik o tym, jak zdobyć Dazzle Skin w Fortnite.

Zatrudniamy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników dla popularnych tytułów na urządzenia mobilne i Nintendo Switch. Jeśli gry mobilne to Twoja pasja i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź nasze ogłoszenie już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-get-goat-simulator-3-skin-in-fortnite/