Jak zdobyć skórkę Giannis Antetokounmpo Fortnite


Opublikowany: 2022-12-23T10:47:50

Zaktualizowano: 2022-12-23T10:48:04

Potwierdzono, że supergwiazda NBA, Giannis Antetokounmpo, pojawi się w Fortnite firmy Epic Games jako grywalna postać. Ale w jaki sposób gracze zdobywają skórkę i kiedy będzie ona dostępna? Mamy tutaj wszystkie odpowiedzi.

Ambitne crossovery Fortnite z popularną kulturą wprowadziły innowacje do świata gier. Od postaci z Gwiezdnych Wojen po ulubione postacie z anime — widzieliśmy niesamowitą różnorodność i niewiele ograniczeń w zakresie postaci dodawanych jako grywalne skórki.

Wygląda na to, że będzie to kontynuowane w Rozdziale Czwartym, a gwiazda Milwaukee Bucks, Giannis Antetokounmpo, prawdopodobnie odpadnie z gry. Dołącza do LeBrona Jamesa i innych gwiazd sportu, które odtworzyły już swoje podobizny w budowaniu battle royale.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Ale kiedy będzie dostępna skórka Greek Freak? Oto, co musisz wiedzieć.

Czas premiery skórki Giannisa w Fortnite

Obecnie skórka Fortnite Giannisa ma się pojawić 24 grudnia 2022. Zostanie wydany o godz 16:00 PST / 19:00 EST / 00:00 GMT (25 grudnia). Krótko mówiąc, jest to doskonały sposób na zafundowanie sobie przed świętami Bożego Narodzenia.

W tej chwili ustalona cena skórek nie została potwierdzona, ale wydobyto wiele wersji MVP NBA, a niektóre mocno opierają się na jego grecko-nigeryjskim pochodzeniu.

Są też ozdoby na plecy, naklejki, kilofy i nie tylko, które uzupełniają niesamowite projekty skórek.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Jak zdobyć skórkę Giannis Fortnite

Po uruchomieniu gracze muszą tylko przewinąć do sklepu w grze, wybrać żądaną skórkę lub zestaw i go kupić.

Nie znamy jeszcze dokładnej ceny, ale podobne skórki przywróciły graczom 1500 V-dolców za pojedynczą skórkę lub do 3000 V-dolców za pełny zestaw.

Sądząc po przeciekach, Giannis będzie miał co najmniej kilka skórek, które można ulepszyć. Nie minie chwila, a gracze Fortnite na całym świecie wpadną do akcji jako ich ulubieni koszykarze.Źródło : https://www.dexerto.com/fortnite/how-to-get-giannis-antetokounmpo-fortnite-skin-2017458/