Jak zdobyć skórkę Fortnite SypherPK Icon Series: data ujawnienia i sposób oglądania


Sezon 3 szybko dobiega końca, ale kiedy rozpocznie się 4 sezon Fortnite? Oto wszystko, co wiemy o kolejnej sezonowej aktualizacji gry, w tym data zakończenia sezonu 3, dzień premiery sezonu 4 i przecieki.

Fortnite Rozdział 3, sezon 3 był szaloną jazdą. Od niesamowicie popularnego crossovera Dragon Ball po Shadow of Phantasm Quests, gracze mogli zatopić zęby w mnóstwo treści.

Teraz myśli graczy zwracają się w kierunku kolejnej sezonowej aktualizacji gry, która z pewnością wstrząśnie grą w sposób, którego nawet nie możemy sobie wyobrazić. Kiedy zaczyna się 4 sezon Fortnite? Na szczęście mamy wszystkie potrzebne odpowiedzi.

Kiedy kończy się rozdział 3, sezon 3 Fortnite?

Fortnite sezon 3 ma się obecnie zakończyć Sobota, 17 września 2022 r.

Chociaż Epic Games nie ogłasza samych dat rozpoczęcia i zakończenia sezonów, możemy użyć licznika czasu w przepustce bojowej sezonu 3, aby ustalić dokładny dzień.

Fortnite Rozdział 3, data rozpoczęcia sezonu 4

Epic Games oficjalnie potwierdziło, że rozdział 3, sezon 4 Fortnite będzie nosił tytuł „Raj” i ma się rozpocząć Niedziela, 18 września 2022zaraz po zakończeniu sezonu 3.

Będzie to trzeci raz z rzędu, kiedy twórcy Fortnite rozpoczęli nowy sezon w weekend, a sezony 2 i 3 również rozpoczynają się w niedziele.

Zwiastuny Fortnite Rozdział 3, Sezon 4

Aby zachęcić fanów do nowego sezonu Fortnite, twórcy opublikowali zwiastun sugerujący nadejście czegoś złowrogiego. Pokazuje dziwną metaliczną substancję, która pokrywa zboże, a następnie zaczyna się wszędzie rozprzestrzeniać.

Następnie pojawia się tajemnicza wiadomość ostrzegająca graczy, że „pożera wszystko”. Epic Games może sugerować, że duże obszary mapy mogą być pokryte tą dziwną substancją.

Znany przeciek HYPEX udostępnił kolejny zwiastun z konta Fortnite TitTok, który pokazuje tę samą metaliczną substancję rozprzestrzeniającą się również na rośliny. Oznacza to, że nawet zieleń na mapie może być pokryta metalem.

W chwili pisania tego tekstu twórcy nie ujawnili więcej informacji o tym, czym dokładnie jest ta substancja i skąd pochodzi. Więcej szczegółów otrzymamy w miarę zbliżania się sezonu.

Przecieki Fortnite Rozdział 3, Sezon 4

Kilka przecieków Fortnite już zaczęło spadać, a HYPEX twierdził, że kontrowersyjny pojazd Samolot może powrócić na wyspę w sezonie 4, wraz z dodaniem motocykli i nowego mecha.

Istnieją również przecieki, które twierdzą, że ujawniają zawartość nadchodzącej Przepustki Bitewnej. Wygląda na to, że Marvel może ponownie odegrać ważną rolę w Fortnite, a aktorka Captain Marvel Brie Larson może wypowiedzieć się w jednej z Siódemek.

Możemy również zobaczyć, jak Gwen Stacy i Miles Morales z uniwersum Spider-Mana staną się dostępni dla graczy do odblokowania. Nie wiadomo, czy będą one dostępne po premierze 4 sezonu Fortnite, ale na pewno będziemy Was informować na bieżąco.


Aby uzyskać więcej zawartości Fortnite, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak anulować zakup i uzyskać zwrot V-dolców.

Kredyty obrazkowe: epickie gryŹródło : https://charlieintel.com/how-to-get-fortnite-sypherpk-icon-series-skin/198345/