Jak zdobyć skórkę Fortnite John Cena


Chcesz wiedzieć jak zdobyć Fortnite Skórka Johna Ceny? Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier typu battle royale na świecie, więc nie ma w tym nic dziwnego Fortnite gracze chcą zdobyć ekskluzywną skórkę Johna Ceny. Skórka została wydana po raz pierwszy pod koniec lipca 2022 roku i szybko stała się ulubieńcem fanów. Dlatego firma Epic Games ponownie udostępniła go w sklepie z przedmiotami. W tym poradniku dowiesz się, jak zdobyć Fortnite Skórka Johna Ceny.

Czym jest skórka Johna Ceny w Fortnite?

John Cena jest wyjątkowym sportowcem i artystą estradowym, dzięki któremu wrestling stał się powszechną rozrywką. Zdobył wiele tytułów mistrzowskich i wyróżnień, ostatnio został najdłużej działającym mistrzem Stanów Zjednoczonych w historii WWE. W swojej karierze walczył z największymi nazwiskami w profesjonalnym wrestlingu i wygrywał w każdym meczu. Nic dziwnego, że wszyscy kochają Johna Cenę, od jego niesamowitej siły po komiczną osobowość. Ma rzeszę pełnych pasji młodych i starych fanów, którzy z dumą skandują „John Cena!” ilekroć zobaczą go wchodzącego na ring. Z jego talentem i duchem zwycięstwa nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Johna Cenę!

Nic więc dziwnego, że Epic Games wypuściło inspirowaną nim skórkę. The Fortnite John Cena Skin to rzadki strój z zielono-żółtą kolorystyką. Pakiet zawiera skórki wyposażenia podstawowego i skórki pierścieniowe wraz z

  • Plecak z tytułem WWE Championship (w zestawie ze strojem)
  • Pięciocyfrowy kilof z otwartą dłonią
  • Emotka „Nie możesz do mnie zagadać”.

Skórka pojawiła się ponownie w sklepie z przedmiotami 16 stycznia 2023 roku i można ją kupić za 2000 V-dolców.

Powiązany:

Jak zdobyć skórkę Chun Li w Fortnite

Jak zdobyć skórkę Fortnite John Cena?

Możesz Fortnite Zestaw skórek Johna Ceny za 2000 V Bucks. Jeśli jednak chcesz kupić samą skórkę, będzie to kosztować 1500 V dolców, a Pięciocyfrowy kilof z otwartą dłonią możesz kupić za 800 V dolców, podczas gdy emotka U nie możesz mnie kosztować 400 V dolców, więc jeśli kupujesz cały pakiet, dzięki czemu zaoszczędzisz około 800 V dolców.

Skórka jest dostępna tylko w sklepie w grze, więc często sprawdzaj aktualizacje. Kiedy się otworzy, musisz kliknąć sklep i przewijać, aż znajdziesz skórkę Johna Ceny. Kliknij na niego, a następnie wybierz przycisk „kup”. To jest takie proste!

Jeśli więc jesteś fanem Johna Ceny i chcesz pokazać swoją miłość wyjątkową skórką, koniecznie zdobądź skórkę Johna Ceny! Powodzenia!

Fortnite jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródła: Epic Games, KingAlexHDŹródło : https://thenerdstash.com/how-to-get-fortnite-john-cena-skin/