Jak zdobyć skórkę Fortnite Blizzabelle za darmo?


Epickie gry

Jako część Fortnite Festyn zimowy, Epic Games rozdaje skórkę całkowicie za darmo.

Jeśli byłeś już na Winterfest w przeszłości, wiesz, że to nic nowego, ponieważ w końcu jest to sezon dawania. W rzeczywistości jest o wiele więcej rzeczy do rozdania za darmo, więc upewnij się, że logujesz się codziennie.

Winterfest oficjalnie rozpoczyna się 16 grudnia, więc wciąż brakuje nam kilku dni do jego rozpoczęcia, ale zdecydowanie nadal możesz się doczekać.

Jeśli jesteś osobą, która gra w Fortnite na PC, dostępna jest dla Ciebie ekskluzywna skórka. To nie pierwszy raz, kiedy widzieliśmy, jak Epic robi coś takiego, ale to pierwszy raz w rozdziale 3.


Ekskluzywny sklep Epic Games

Dobrze, zapnij pasy, bo to może się skomplikować. Istnieje niebieski wariant Blizzabelle, który można zobaczyć powyżej, a ten jest dostępny bezpłatnie dla graczy na PC.

Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się między 16 grudnia a 6 stycznia, czyli czasem, w którym trwa Winterfest, a otrzymasz tę skórkę za darmo. Pamiętaj, to jest tylko dla graczy Epic Games Store, więc musisz być na PC. Być może opcją byłoby zainstalowanie Fortnite na laptopie lub coś po prostu w celu uruchomienia gry.

Nawet jeśli twój komputer nie może uruchomić Fortnite, wygląda na to, że wszystko, co musisz zrobić, to przejść do menu głównego, więc może uda ci się to zrobić.

Jeśli to nie jest dla ciebie opcja, możesz spać spokojnie, wiedząc, że jest kolejna darmowa skórka Blizzabelle, którą możesz zdobyć.


Czerwona Blizzabelle

Podczas gdy niebieski wariant tej skórki jest przeznaczony tylko dla graczy na PC, czerwony styl jest dostępny dla wszystkich graczy Fortnite.

Według Przeciek Fortnite FireMonkey, czerwony wariant będzie prezentem, który zostanie udostępniony w ramach Winterfest. Oznacza to, że jeden z prezentów, które otrzymasz za zalogowanie się podczas Winterfestu, wynagrodzi Cię bez względu na platformę.

Podsumujmy to. Niebieski styl, jeśli tylko na PC, ale możesz po prostu zainstalować Fortnite na swoim komputerze, aby go zdobyć. Styl czerwony będzie dostępny dla każdego. Nie mamy zbyt wielu informacji na ten temat.

Jeśli jest to coś w rodzaju pakietu Rubinowe cienie, coś, co było również dostępne tylko dla graczy na PC, możemy zobaczyć, jak czerwony styl pojawi się w sklepie z przedmiotami w późniejszym terminie. Tak właśnie stało się z Ruby Shadows, więc gracze na PC dostali właśnie wersję wczesnego dostępu, choć za darmo.

Oprócz skórek rozdawanych jest również więcej gratisów, takich jak kilof na powyższym obrazku. Musisz tylko upewnić się, że logujesz się każdego dnia, aby nie przegapić wszystkich darmowych rzeczy.

Winterfest potrwa do 6 stycznia, więc będzie mnóstwo czasu, aby cieszyć się uroczystościami, tylko upewnij się, że nie pominiesz darmowych kosmetyków!

CZYTAJ DALEJ: Wyciek z Fortnite ujawnia nową modyfikację, która ma na celu ponowne uruchomienie samochodów dostawczych


Source : https://heavy.com/games/fortnite/blizzabelle-skin-free/