Jak zdobyć skórkę Fortnite Black Adam: Data premiery i kosmetyki


Postać z komiksów DC, Black Adam, pojawi się w Fortnite jako zupełnie nowa skórka kosmetyczna, a oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym crossoverze, w tym data premiery.


Fortnite przez lata zawierało mnóstwo crossoverów, a wiele popularnych fikcyjnych postaci dołączało do Battle Royale jako skórki kosmetyczne, w tym bohaterowie DC, tacy jak Batman i Starfire.

Współpraca ta okazała się niezwykle udana, a Epic Games wprowadza teraz do gry kolejną ważną postać DC. Omówimy wszystko, co zostało ujawnione na temat crossovera Black Adam.

Data premiery crossovera Fortnite Black Adam

Strój Czarnego Adama będzie dostępny do kupienia w ItemShopie w dniu Czwartek, 20 października o 17:00 PT / 20:00 ET i piątek, 21 października o 12:00 UTC. Zbiega się to z premierą filmu Czarny Adam w kinach.

To już drugi raz, kiedy Dwayne „The Rock” Johnson pojawi się jako postać w Fortnite. Po raz pierwszy wrócił, gdy okazało się, że jest Fundacją, która jest liderem Siódemki.

Kosmetyki crossoverowe Fortnite Black Adam

Epic Games opublikowało na Twitterze zdjęcie stroju Black Adam wraz z Back Bling, kilofem i emotką. W chwili pisania tego tekstu nazwy tych przedmiotów nie zostały ujawnione i dopiero okaże się, jakie inne kosmetyki znajdą się w crossoverze.

Dwayne Johnson napisał na Twitterze, że światowa transmisja na żywo Black Adama na Twitchu rozpocznie się w środę, 12 października 2022 r. o 15:30 PT/ 18:30 ET/10:30 UTC. W tym ujawnieniu możemy znaleźć nazwy tych kosmetyków.

Obejmuje to wszystko, co do tej pory ujawniono na temat crossovera Black Adam w Fortnite. Na pewno zaktualizujemy ten artykuł o dokładne ceny tych przedmiotów kosmetycznych, gdy tylko te informacje będą dostępne.


Aby uzyskać więcej zawartości Fortnite, zapoznaj się z naszym artykułem na temat wycieku crossovera Doctor Who oraz tego, jak odblokować super style rozdziału 3, sezonu 4.

Kredyty obrazkowe: Epic GamesŹródło : https://charlieintel.com/how-to-get-fortnite-black-adam-skin-release-date-cosmetics/203776/