Jak zdobyć skórkę Chrome Punk za darmo w Fortnite?


Fortnite Halloweenowe wydarzenie w rozdziale 3 sezonu 4 Koszmarów Czarów przyniósł kilka ekscytujących zmian i zabawnych funkcji. Do odwiedzenia są nowe, pełne zombie lokacje, nowi NPC do spotkania i bossowie do walki, a także ekskluzywne darmowe kosmetyki. Jednym z nadchodzących darmowych pakietów kosmetycznych dostępnych dla graczy jest Chrome Punk. Dowiedz się poniżej, jak zdobyć skórkę Chrome Punk za darmo w Fortnite!

Jak zdobyć skórkę Chrome Punk dla Fortnite za darmo?

Chrome Punk pojawił się w Fortnite jako NPC podczas aktualizacji Fortnite: Koszmarów Czar 2022. Błyszczący dyniowy człowiek można znaleźć w Flutter Barn, sprzedając wyrzutnie dyń i słodycze. Eksperci danych odkryli, że wkrótce pojawi się również skórka Chrome Punk.

jesion williams fortnite npc
Ash Williams NPC w Fortnite (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Wraz z Fortnitemares pojawiły się inne nowe skórki, w tym Ash Williams z Martwego zła oraz Summer i Mr Meeseeks z Ricka i Morty’ego. Ash można również znaleźć jako NPC w lokalizacji na zachód od Drzewa Rzeczywistości.

Powiązane: Jak pokonać Inkquisitora w Fortnite

Według iFireMonkey na Twitterze, skórka Chrome Punk, wraz z back-blingiem i ekranem ładowania, będzie nagrodami za wykonywanie zadań podczas Fortnite: Koszmarów Czar. Gracze będą musieli wyrównać swoje konta, aby ostatecznie odblokować skórkę Chrome Punk.

chrome punk kosmetyki fortnite
(poprzez iFireMonkey na Twitterze)

Aby zdobyć skórkę Chrome Punk za darmo, gracze muszą ukończyć każde z zadań Chrome Punk:

  • Zdobądź 10 poziomów konta, aby odblokować nagrodę Chrome Seed Back Bling
  • Zdobądź 25 poziomów konta, aby odblokować nagrodę za ekran ładowania Graveyard Rave
  • Zdobądź 50 poziomów konta, aby odblokować nagrodę w postaci skórki Chrome Punk

Należy pamiętać, że poziom konta różni się od poziomu PD. Poziom konta to łączna liczba poziomów zdobytych podczas gry w Fortnite. Możesz sprawdzić swój poziom konta, odwiedzając zakładkę Kariera w Fortnite. Poziom konta można podnieść, zdobywając normalnie PD, a także zdobywając odznaki, które można również znaleźć w sekcji kariery.

karta kariery na poziomie konta fortnite
Znajdź swój poziom konta w zakładce Kariera (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

To wszystko, co musisz wiedzieć o zdobyciu skórki Chrome Punk za darmo. Jak tylko dowiemy się więcej, zaktualizujemy Cię, a tymczasem sprawdź wszystko inne, co nowego w aktualizacji Fortnite: Koszmarów Czar 2022. Powodzenia.

Zatrudniamy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników dla popularnych tytułów na urządzenia mobilne i Nintendo Switch. Jeśli gry mobilne to Twoja pasja i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź nasze ogłoszenie już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-earn-the-chrome-punk-skin-for-free-in-fortnite/