Jak zdobyć plecaki odrzutowe w Fortnite


Plecaki odrzutowe zostały wycofane z magazynu w Fortnite Rozdział 3 Sezon 2 i otrzymały szereg ulepszeń, które zostały bardzo pozytywnie odebrane przez społeczność. Pomimo tego, że za zbieranie plecaków odrzutowych nie otrzymujesz żadnych punktów doświadczenia, są one dość przydatnymi przedmiotami do podróżowania po mapie i dotyczy to zwłaszcza gry w trybie No-Build. Masz teraz możliwość celowania w celownik swojej broni podczas zawisu, co znacznie ułatwia zabijanie z większej odległości. Ta umiejętność była wcześniej niedostępna. W grze wideo Fortnite zdobycie plecaka odrzutowego wymaga szeregu działań, z których wszystkie zostały opisane w tym przewodniku dla Twojej wygody. Więc zacznijmy:

Przeczytaj także: Jak zdobyć młot fali uderzeniowej w Fortnite w rozdziale 4

Jak zdobyć plecaki odrzutowe w Fortnite

Możesz zdobyć plecak odrzutowy w Fortnite, przechodząc do sterowca IO i kupując go od kontrolowanej przez gracza postaci niezależnej (NPC).

W tym czasie, jest pięć sterowców IO znajduje się na niebie powyżej:

  • Jaskinia Dowodzenia
  • Skrzyżowanie na Coney Island
  • Wieże Ze Skosem
  • Rocky Rolki
  • Kanion mieszkalny

Sterowiec, który leciał nad Daily Bugle, rozpadł się i spadł do oceanu na wschodzie. Możesz złożyć mu wizytę, aby uzyskać dostęp do skrzyni IO i zebrać trochę łupów naziemnych, ale nie ma w niej plecaka odrzutowego, którego możesz użyć. Możesz wylądować na sterowcu IO lub użyj Ascendera iść do jednego z ziemi. Obie opcje są dla Ciebie dostępne. Po wejściu na pokład sterowca udaj się na najwyższe piętro. Jeśli przejdziesz przez dowolne z czterech drzwi na najwyższym piętrze, powinieneś być w stanie odkryć plecak odrzutowy przymocowany do ściany tuż obok każdego z nich, pod warunkiem, że żaden inny gracz już ich nie zabrał.

Jak zdobyć plecaki odrzutowe w Fortnite

Po znalezieniu plecaka odrzutowego, możesz go zdobyć, naciskając przycisk, który wyświetla się, gdy znajdziesz się w jego pobliżu. Jetpack zostanie na ciebie natychmiast wyposażony; zajmie jednak miejsce w twoim ekwipunku. Masz również możliwość zakupu plecaka odrzutowego od naukowca znajdującego się w stacji Synapse dla cena 580 sztabek złota. Jednak liczba ta zmniejszy się, jeśli inne osoby również kupią od niego plecak odrzutowy. Obecnie ma w swoim posiadaniu pięć. Na pustyni, którą można znaleźć w południowej części mapy, znajdziesz stację Synapse.

Jak zdobyć plecaki odrzutowe w Fortnite

Często zadawane pytania

Gdzie są wszystkie plecaki odrzutowe w Fortnite?

Gdzie znaleźć plecaki odrzutowe w Fortnite i innych lokalizacjach w grze

Popularne sterowce IO mogą znajdować się w Tilted Towers, Coney Crossroads, Condo Canyon, Command Cavern, The Daily Bugle i Rocky Reels. Możesz kupić plecak odrzutowy za 580 sztabek złota od przywódcy zespołu Cuddle w Camp Cuddle lub Mullet Marauder w The Joneses.

Czy plecaki odrzutowe są darmowe?

Jetpack zawiera wiele bezpłatnych funkcji. Nasze plany Premium obejmują wersje premium Jetpack, które obejmują dodatkowe funkcje, takie jak tworzenie kopii zapasowych, wykrywanie wirusów i przeszukiwanie witryn.

Czy można kupić plecaki odrzutowe?

Chociaż pomysł latania za pomocą plecaków odrzutowych pojawił się co najmniej od czasu, gdy „The Jetsons” był emitowany w telewizji, technologia wymagana do jego urzeczywistnienia była rozwijana z przerwami na przestrzeni ostatniego stulecia. Istnieje tylko kilka wybranych firm, takich jak Gravity i Jet Pack Aviation, które obecnie aktywnie sprzedają produkty na rynku.

Ile pieniędzy kosztują plecaki odrzutowe?

Obie firmy będą sprzedawać klientom, którzy spełniają określone wymagania, własny plecak odrzutowy za cenę od 350 000 do 450 000 USD. W większości krajów całkowicie akceptowalne jest wznoszenie się w przestworza, będąc przywiązanym do plecaka odrzutowego.

Czy Fortnite usunął plecaki odrzutowe?

Mimo że plecaki odrzutowe zostały ponownie dodane do gry, wprowadzono pewne zmiany w sposobie ich działania. Gracze mają teraz możliwość ostrzału podczas zawisu i wciąż celują w przyrządy celownicze swojej broni. Wraz z powrotem plecaków odrzutowych sezonowa wyrzutnia jaj również została przywrócona do Fortnite w samą porę na Wielkanoc.Źródło : https://irnpost.com/how-to-get-jetpacks-in-fortnite/