Jak zdobyć pakiet szafek Fortnite Bryson DeChambeau


W Fortnite jest nowy pakiet szafek, który został ręcznie wybrany przez Brysona DeChambeau ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby przejąć bitwę royale w stylu golfisty.

Dedykowany pakiet szafek może być dziwny dla większości graczy Fortnite, ale 28-letni DeChambeau robi fale w świecie golfa i kategorii Twitch Fortnite, gdy tylko ma czas na streamowanie.

Jest zapalonym graczem Battle Royale i jednym z najbardziej ekscytujących talentów w dzisiejszym golfie, a teraz współpracował z Epic, aby zdobyć pakiet Locker Bundle wypełniony klasycznymi przedmiotami z Fortnite.

Pakiet skórek Fortnite Bryson DeChambeau

29 września Epic Games wypuściło pakiet szafek Brysona DeChambeau w sklepie z przedmiotami w Fortnite i zawiera Bogey Basher, szybowiec, tylny bling i emotkę.

Dzięki ręcznie wybranemu zestawowi Brysona, oferta obejmuje skórkę w stylu golfa, ozdobioną kilofem Knockwurst, lotnią Dual Defiant i klasyczną emotką Dab. Udaj się do sklepu z przedmiotami Fortnite, aby kupić pakiet szafek DeChambeau za 1800 V-dolców.

Istnieje kilka stylów, w które możesz wyposażyć kosmetyk, więc istnieje pewna odmiana, którą gracze Fortnite otrzymają, jeśli kupią pakiet.

DeChambeau niszczy go na greenach, a jego zwolennicy Twitcha z pewnością pamiętają niektóre z jego najlepszych chwil na wyspie Fortnite. Wygląda na to, że „Naukowiec” ma fanów w PGA Tour i w popularnym Battle Royale, więc najnowszy pakiet szafek jest bardzo atrakcyjny.

Chociaż Bryson DeChambeau nie ma jeszcze skórki Fortnite, pakiet szafek daje graczom wgląd w niektóre z ulubionych kosmetyków golfisty.

Jeśli DeChambeau kiedykolwiek trafi do Fortnite, dołączy do wielu gwiazd popu i streamów, takich jak Travis Scott, Ninja i wielu innych — wszystkich, którzy mają kosmetyki w grze.

Do tego czasu pakiet szafek gwiazdy PGA będzie musiał wystarczyć, a do swojej kolekcji Fortnite możesz dodać wiele dobrych rzeczy.

Source : https://www.dexerto.com/fortnite/how-to-get-fortnite-bryson-dechambeau-locker-bundle-1665649/