Jak zdobyć obsydianową płytkę w LEGO Fortnite

Paszport do uniwersum LEGO Fortnite

Obsydianowe płyty bardzo przydadzą się do wytwarzania różnych przedmiotów w LEGO Fortnite, czyniąc je jednym z najważniejszych zasobów w grze.W różnych biomach dostępne są setki zasobów, które bezpośrednio wpływają na ich rzadkość. Dla osób grających po raz pierwszy znalezienie konkretnego zasobu może być uciążliwe, a można się nim zająć po prostu eksplorując. Dodatkowo, aby zdobyć Obsydianowe Płyty, będziesz musiał mieć pod ręką Stonebreakera, więc jeśli go nie masz, możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem tutaj.

Jak znaleźć i wykorzystać obsydianowe płyty?

Obsydian jest oznaczony jako rzadki zasób w LEGO Fortnite, który można zdobyć w połowie gry z określonego biomu. Uczciwe ostrzeżenie, nie próbuj zdobyć tego przedmiotu od początku gry, ponieważ jest to niebezpieczne i niemożliwe. Zamiast tego nie spiesz się i zbuduj wioskę oraz inne niezbędne rzeczy w grze.

Jeśli czujesz, że utknąłeś w swoich postępach i potrzebujesz pomocy w znalezieniu obsydianowych płyt, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Napisaliśmy przewodnik, który pomoże Ci znaleźć i dowiedzieć się więcej o przedmiocie, dzięki czemu nie będziesz musiał tracić czasu na eksplorację i będziesz mógł skupić się na swoich postępach.

Co to jest obsydianowa płyta w LEGO Fortnite i do czego służy?

Płyta obsydianu to przetworzony materiał skalny w LEGO Fortnite, którego można używać do tworzenia i ulepszania różnych przedmiotów. Wykorzystywanym surowcem jest obsydian, który zwykle można znaleźć w jaskiniach Dry Valley w pobliżu szczelin lawowych. Ponieważ to miejsce jest gorące do zwiedzania, sugerujemy zabrać ze sobą produkty odporne na ciepło, takie jak Snowberry Shake.

Szczegółowy przewodnik po zdobyciu Obsydianowej Płyty w LEGO Fortnite

Przed wydobyciem Obsydianu musisz posiadać rzadki kilof, który można wytworzyć przy użyciu warsztatu rzadkiego rzemiosła (pomoc znajdziesz w naszym przewodniku poziomowania). Przepis na wykonanie przedmiotu jest prosty, będziesz potrzebować 3x Sand Claw i 3x Flexwood Rod. (Aby zdobyć Sand Claw, udaj się do Dry Valley i zabij Sand Wolves wybraną bronią. Aby uzyskać Flexwood Stalk, po prostu wytnij kaktusy w Dry Valley i przetwórz otrzymany produkt w tartaku.)

Następnie udaj się do jaskini w Dry Valley i poszukaj fioletowych skał przylegających do ścian systemu jaskiń. Używaj rzadkiego kilofa, aby stale uszkadzać skałę i rozbijać ją, aby uzyskać obsydian. Wróć do swojej bazy i włóż ten zasób do Łamacza Kamienia, aby otrzymać Obsydianowe Płyty.

To wszystko, co musisz wiedzieć o zdobywaniu obsydianowych płyt w LEGO Fortnite. Jeśli ten przewodnik okazał się pomocny i chcesz dowiedzieć się więcej o innych zasobach, możesz skorzystać z naszego kompleksowego centrum. Możesz nawet dodać go do zakładek, aby wykorzystać go jako punkt odniesienia dla przyszłych przewodników lub innych materiałów, które chcesz uzyskać.

Źródło: thesportsrush.com