Jak zdobyć Mityczną Ścianę Lodu Todoroki w Fortnite

Odkryj nowe lodowe zdolności. Do Fortnite pojawił się zupełnie nowy crossover My Hero Academia, wprowadzający trzy nowe skórki, zestaw wyzwań do wykonania i aktualizację puli łupów. W tym sezonie wyspa jest już pełna mitycznych broni, więc co szkodzi dodać jeszcze jedną? Lodowa Ściana Todoroki jest już dostępna i tutaj możesz ją znaleźć.

Gdzie znaleźć Lodową Ścianę Todorokiego w Fortnite

Ścianę Lodu Todoroki możesz zdobyć przeszukując skrzynie, otwierając zrzuty All Might i rozglądając się za przedmiotami na ziemi. Legendarnego można używać w nieskończoność, wszystko, co stanie ci na drodze, będzie miało 12 sekund odnowienia po każdym użyciu.

Rzucenie ścianą lodu w środku walki spowoduje, że wszyscy zostaną odrzuceni zmarzniętymi stopami. Jednak broń ta jest najskuteczniejsza, gdy jest używana jako mechanizm obronny. Możesz rozmieścić go bezpośrednio przed sobą, aby chronić się przed ogniem wroga. Wyposażony w 800 punktów zdrowia, nie będzie łatwo go pokonać. Dodatkowo możesz wspiąć się po zamarzniętej ścianie, aby zyskać przewagę nad przeciwnikami.

Ciekawie będzie zobaczyć, gdzie broń pasuje do aktualnej meta. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​jest to szczególnie przydatne w trybach gry niezwiązanych z budowaniem. Jeśli jesteś na otwartej przestrzeni, możesz szybko rzucić ścianę i natychmiast zyskać osłonę potrzebną do potencjalnego zapisania gry.

To wszystko, co musisz wiedzieć o Ścianie Lodu Todoroki w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4. Jest bardzo prawdopodobne, że łupy zostaną ponownie dostosowane, o czym będziemy Cię informować o przyszłych aktualizacjach.

Źródło: gameranx.com