Jak zdobyć launcher w Fortnite

Jak korzystać z panelu startowego w Lego Fortnite

Zastanawiasz się, jak zdobyć Launch Pad w Lego Fortnite? Nie szukaj dalej, powiemy Ci, jak go zdobyć i jak go używać, aby z łatwością pokonywać duże odległości.

Jak zdobyć platformę startową

Przepis kompilacji Launch Pad nie jest automatycznie dodawany do menu kompilacji. Musisz podnieść sztabkę miedzi. To wszystko, co musisz zrobić! Weź dowolny pręt miedziany ze skrzyni lub huty, a przepis stanie się dostępny.

Następnie otwórz menu kompilacji, przejdź do sekcji zabawek, a przepis na Launch Pad będzie na dole. Aby zbudować platformę startową, będziesz potrzebować ośmiu Flexwood, czterech prętów miedzianych i jednego jedwabnego materiału.

Gdy zdobędziesz niezbędne materiały, wybierz Launch Pad z menu budowy, a następnie umieść go na ziemi. Teraz jesteś gotowy do pracy!

Jak korzystać z panelu startowego

Korzystanie z platformy startowej jest tak proste, jak umieszczenie jej na ziemi i wskoczenie na nią, aby wybić się w powietrze. Ale co się stanie, jeśli udasz się z Launch Padami z jednej bazy do drugiej?

Aby to zrobić, wybierz bazę, a następnie przejdź do następnej bazy. Upewnij się, że zabrałeś ze sobą wystarczającą ilość materiałów do wyrzutni.

Od drugiej bazy zacznij umieszczać wyrzutnie w kierunku pierwszej bazy. Umieść platformę startową, wskocz na nią, zawieś, a następnie umieść drugą.

Kontynuuj ten proces, aż wrócisz do pierwszej bazy. Teraz masz łatwiejszy sposób podróżowania z bazy do bazy!

Źródło: www.thegamer.com