Jak zdobyć Koronę Fortnite na Discordzie: kompletny przewodnik

Gracze Fortnite mają możliwość wykonania ograniczonej misji, aby zdobyć bardzo atrakcyjną dekorację awatara dla swojego profilu Discord.

Jak ukończyć misję Discord x Fortnite

Aby ukończyć misję Discord x Fortnite, gracze muszą rozegrać 15 minut w Fortnite Reload, mając aktywny Discord. Należy pamiętać, że gracze mają czas tylko do czwartku, 4 lipca 2024 r., aby odebrać zadanie. Oto kroki, które należy wykonać, aby ukończyć zadanie:

  • Otwórz Discord na swoim laptopie lub komputerze.
  • Przejdź do Ustawień użytkownika w Discord. Jest to reprezentowane przez logo koła zębatego obok nazwy użytkownika.
  • Przewiń w dół i kliknij opcję Zapas prezentów.
  • Odbierz zadanie Przeładowanie Fortnite.
  • Uruchom Fortnite i przejdź do Fortnite Reload.
  • Weź udział w 15 minutach Fortnite Reload z aktywnym Discordem.

Jaka jest nagroda za ukończenie zadania Discord x Fortnite?

Gracze otrzymają dekorację korony Fortnite dla swojego awatara Discord po ukończeniu zadania Discord x Fortnite. Dodatkowo dekoracja dostępna jest tylko przez dwa miesiące. Oznacza to, że w tym okresie gracze będą mogli używać Korony wyłącznie na swoim awatarze Discord. Następnie korona zostanie usunięta z profili graczy. Niestety jest to przedmiot dostępny przez ograniczony czas i nie ma żadnych szczegółów na temat tego, czy gracze będą mogli zdobyć tę dekorację na stałe.

To wszystko, co musisz wiedzieć o misji Discord w Fortnite. Ponieważ misja ma ograniczony czas, gracze powinni spieszyć się z jej ukończeniem, póki tylko mogą. Więcej informacji na temat Fortnite znajdziesz w naszym Centrum przewodników.

Źródło: www.thegamecrater.com