Jak zdobyć i używać Tarczy Strażnika w Fortnite


Jest nowy przedmiot, który możesz zdobyć w Fortnite, znany jako Guardian Shield. Jeśli kiedykolwiek grałeś w Reinhardta Overwatch 2 możesz zobaczyć, jak działa tarcza. Jest to dość duża tarcza energetyczna, która pozwala uchronić się przed wieloma obrażeniami. Ale nie możesz go tak po prostu znaleźć w przypadkowych skrzyniach. Dlatego w tym przewodniku sprawdź, jak zdobyć Tarczę Strażnika w Fortnite i dowiedz się, jak z niej korzystać.

Jak zdobyć Tarczę Strażnika w Fortnite

Możesz zdobyć Guardian Shield w Fortnite ze Skrzyń przysięgłych. Chociaż w grze istnieje kilka lokalizacji, w których można znaleźć skrzynie Oathbound. Jedno miejsce, w którym prawie zawsze znajdowaliśmy ten spawn, znajdowało się poza Cytadelą.

Być precyzyjnym znajdziesz go na schodach prowadzących do Cytadeli. Sprawdź powyższy obraz w celach informacyjnych. Jest tu jednak drobny problem. Samo znalezienie skrzyni Oathbound nie gwarantuje zdobycia Tarczy Strażnika. Te skrzynie mogą ci również dać Młot fali uderzeniowejkarabin Ex-Calibur i inne tego typu przedmioty.

Więc następnym najlepszym sposobem byłoby pokonanie wroga, który ma tę tarczę i zabranie mu jej. Ale jeśli są dobrzy w grze, trudno będzie ci zdobyć od nich tę tarczę. Dzieje się tak, ponieważ nie tylko zapewnia dobre krycie, ale także chroni użytkownika przed wieloma uszkodzeniami.

Jak korzystać z Tarczy Strażnika w Fortnite

Tarczy Strażnika możesz używać podobnie jak większości innych broni, czyli zakładać ją i strzelać przyciskiem. Co ciekawe, po użyciu możesz zablokować w sumie 1000 punktów obrażeń, w tym również materiały wybuchowe. Kiedy aktywujesz tarczę, ma ona 2000% energii. Co sekundę wyczerpuje się 1 punkt energii.

Musisz odczekać 5 sekund, aby użyć go ponownie, jeśli go dezaktywujesz. Jeśli zostanie całkowicie wyczerpany, musisz odczekać 10 sekund, aby użyć go ponownie.

W końcu, możesz także rzucić tarczę przed siebie, aby zadziałała automatycznie. Chociaż używany w ten sposób ochroni cię tylko przed 50 obrażeniami.

Obejmuje to ten przewodnik, jak zdobyć Tarczę Strażnika w Fortnite i jak z niej korzystać. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze, zajrzyj do naszego Lista poziomów broni z sezonu 1 rozdziału 4. A jeśli chodzi o inne rzeczy dotyczące tej gry, sprawdź nasze Fortnite Sekcja.Źródło : https://gamertweak.com/get-guardian-shield-fortnite/