Jak zdobyć (i używać) świetliki w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4 » GossipChimp


Jedno z różnych codziennych zadań w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4 jest „Zbieraj świetliki”, zlecanie współtwórcom znajdowania i przechwytywania błędów zapalających. Od tamtego czasu świetliki są okrągłe Rozdział 2: Sezon 3, ponieważ często są przyłapane na tworzeniu słoika z świetlikami. Słoiki ze świetlikami to wybuchowe przedmioty do rzucania, które mogą być rzucane w graczy lub budynki, podpalając je po uderzeniu. Podobnie jedno inne wyzwanie, które fani otrzymują podczas Fortnite’s Rozdział 3: Sezon 4 to podpalanie budynków, praca, która jest częścią serii zadań Herolda. Znalezienie broni uszkadzającej palenisko może być trudne, biorąc pod uwagę ich niskie ładunki zrzutu, jednak wykorzystanie częstych świetlików do wykonania tego zadania jest znacznie prostsze.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Świetliki można znaleźć w 18 miejscach na mapie Battle Royale w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4. Co więcej, w jednym miejscu pojawia się wiele węzłów, co oznacza, że ​​na wyspie są bez wątpienia dziesiątki miejsc, w których gracze mogą odkrywać Świetliki. Wymienienie każdego z nich może być niepraktyczne ze względu na obfitość przydatnych zasobów. Jednak ci, którzy dążą do wypełnienia powiązanych wyzwań, bez wątpienia szukają najskuteczniejszych lokalizacji do szybkiego wyszukiwania świetlików w Fortnite. Jednym z takich miejsc może być zagajnik wielkich krzewów w Sadzonkach Słonecznika.

Powiązane: Jak znaleźć Jelly Bean Shields w Fortnite?

Lokalizacje świetlików w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4

Sadzonki słonecznika to nieoznaczona lokalizacja na mapie na zachód od Lustrous Lagoon i na północ od Chrome Crossroads w Fortnite. Polecane przez YouTubera HarryNinetyFourw tym miejscu pojawiają się trzy węzły Firefly, co jest odpowiednią liczbą do ukończenia dziennego zadania „Zbieraj świetliki”. Co więcej, jeśli gracze odkryją północ od wielkich krzaków, odkryją dużą drewnianą konstrukcję przypominającą stodołę. Używając słoików świetlików zebranych ze świetlików, podpal konstrukcję. Jako konstrukcja drewniana, kominek powinien rozkładać się dość szybko i bez wysiłku graczy.

Jeśli jednak problem wymaga od graczy spalenia dodatkowych budynków, odkryją małą drewnianą chatę na północ od stodoły na zachód od Sadzonki Słonecznika. Użyj jeszcze jednego słoika, aby spalić tę szopę, aby spotkać się z polowaniem. Dwa różne wspaniałe miejsca do wyszukiwania świetlików Fortnite Rozdział 3: Sezon 4 to lasy na północ od Błyszczącej Laguny i przestrzeń leśna otaczająca Grim Gables w Fortnite. Obszary te mają wiele spawnów Świetlików, takich jak Sadzonki Słonecznika. Słoiki ze świetlikami mogą znajdować się w losowych skrzyniach i zwykle są dostępne w stosach po trzy. Jednak ta metodologia pozyskiwania jest o wiele bardziej losowa, co oznacza, że ​​wystarczy kilka pojemników z łupem, zanim obserwatorzy będą mogli napotkać świetliki. Zapamiętaj, że gromadzące się świetliki w dziczy pozostawia graczy podatnych na zasadzki przez kilka chwil. Dlatego ważne jest, aby uważać na środowisko 1, jednocześnie łapiąc błędy Fortnite.

Dalej: Gdzie znaleźć (i pokonać) Willow w Fortnite

Źródło: YouTube/HarryNinetyFour

 • Okładka Fortnite
  Fortnite
  Pierwotna data wydania:
  2017-07-21
  Gatunek muzyczny:
  Akcja, Wojna
  ESRB:
  TŹródło : https://gossipchimp.com/how-to-get-use-fireflies-in-fortnite-chapter-3-season-4/