Jak zdobyć grubą włóczkę wełnianą w LEGO Fortnite

Jak znaleźć Grubą Wełnę w LEGO Fortnite

Aby przetrwać w różnych biomach nowego LEGO Fortnite, potrzebne są różnorodne zasoby. Jednak ciężka wełna jest jednym z najczęściej używanych zasobów w tym nowym trybie przetrwania w piaskownicy i gracze często mogą potrzebować tego przedmiotu w grze.

Nowi gracze dołączający do LEGO Fortnite mogą mieć trudności z hodowlą ciężkiej wełny, ponieważ nie będą wiedzieć, gdzie jej szukać ani jak ją zdobyć. Nie musisz się już martwić, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik krok po kroku.

Czym jest ciężka wełna w LEGO Fortnite i jakie ma zastosowanie?

Ciężka wełna to rzadki przedmiot w grze, szczególnie niezbędny dla graczy, którzy lubią biomy Frostland. Fani mogą go udoskonalić za pomocą Wirującego Koła, aby uzyskać grube wełniane nici, które następnie służą do tworzenia różnych amuletów w grze.Niektóre epickie amulety wymagające tego zasobu to Urok Odporności, Urok Zdrowia i Urok Wewnętrznego Ognia.

Nowi fani powinni pamiętać o zaopatrzeniu się w kołowrotek przed hodowlą ciężkiej wełny. Jeśli nie wiedzą, jak je zdobyć, oto przewodnik, jak uzyskać to narzędzie w grze.

Szczegółowy poradnik jak znaleźć ciężką wełnę w LEGO Fortnite

Teraz, gdy wiemy, jak ważna jest ciężka wełna, powinniśmy przejść do tego, jak zdobyć ten rzadki przedmiot. Fani muszą jedynie wykonać poniższe czynności.

– Poszukaj barana, którego można znaleźć tylko w biomie Frostland. W przeciwieństwie do kóz, barany są większe, mają szarą wełnę i czarne rogi.

– Tryki są delikatne jak inne zwierzęta domowe i głaskanie ich powoduje odpadanie rzadkiej, grubej wełny. Fani powinni jednak pamiętać, że nie zawsze upuszczają przedmiot.

– Znalezienie tych słodkich zwierzątek nie jest łatwe, dlatego fani powinni stworzyć dla nich wybieg.

– Teraz umieść żywność prowadzącą do wybiegu, a gdy barany znajdą się w środku, zamknij obudowę.

– Innym sposobem na zdobycie Grubej Wełny jest otwieranie skrzyń w biomie Frostland.

To wszystkie informacje, których gracze potrzebują, aby zdobyć Heavy Wool w grze. Jeśli fani uznają ten przewodnik za interesujący, być może zechcą skorzystać z naszego kompleksowego centrum, aby przetrwać w dziczy nowego LEGO Fortnite.

Źródło: thesportsrush.com