Jak zdobyć Fortnite Blizzabelle w skórce Jak zdobyć Fortnite Blizzabelle w skórce?


– Reklama –

Szukasz informacji o premierach skórek Blizzabelle w Fortnite? Chcesz dowiedzieć się, jak zdobyć Blizzabelle-Skin? Jeśli tak, czytaj dalej.

Wielu graczy w obu Stany Zjednoczone & ten Zjednoczone Królestwo są podekscytowani premierami skórek Blizzabelle i chcą ich. W tym artykule omówimy Jak zdobyć Fortnite Blizzabelle na skórce?.

Fortnite WinterFest 2021

Epic Games ma wiele wydarzeń przez cały rok, ale Winterfest jest najpopularniejszym wydarzeniem w Fortnite. WinterFest to wydarzenie sezonowe, które daje graczom dostęp do specjalnych kosmetyków i skórek na to wydarzenie. Pojawiły się również nowe wyzwania, które nagradzają graczy dużą ilością XP. Te punkty XP pozwalają graczom awansować w przepustce bojowej.

Podczas festiwalu gracze będą zachęcani do odejścia od zwykłego grindowania PD w Battle Royale i zobaczenia gry w nowym świetle. Zanim wejdziemy w Jak zdobyć Fortnite Blizzabelle w skórce? omówmy skórki specyficzne dla Blizzabelle, których aktualnie szuka każdy gracz.

O skórce Blizzabelle

Zbliża się Winterfest 2021, a wyspa Fornite przygotowuje się do świątecznego święta. Fortnite ma wiele nowych skórek, które będą dostępne podczas sezonowego święta Fortnite. Gracze mogą je zdobyć w rozdziale 3 sezonu 1.

Według eksploratorów danych gracze Fortnite otrzymają darmową skórkę Fortnite. Skórka Blizzabelle jest przykładem takiej skórki. Użytkownicy będą mogli kupić skórkę Blizabelle między 16 grudnia a 6 stycznia.

Jak zdobyć Fortnite Blizzabelle w skórce??

Fortnite 2021 WinterFest: Przedstawiono Fortnite Blizzabelle.

W przeciwieństwie do innych skórek, nie wymaga dodatkowych VBucks. Dobrze to przeczytałeś. Skórka Blizzabelle będzie darmowa dla wszystkich graczy. Nie jest to jednak bezpłatne dla wszystkich. Ma zwrot, który dla niektórych może okazać się trudny.

Konta Epic Games Store lub utworzenie jednego z nich jest wymagane w celu uzyskania skórki. Tylko użytkownicy sklepu Epic Games Store mogą otrzymać skórkę.

Mamy również rozwiązanie dla graczy Fortnite Blizzabelle, którzy szukają sposobu na zdobycie skórki Fortnite na konsolę. Gracze będą musieli postępować zgodnie z procesem, aby uzyskać skórkę konsoli. Gwarantuje to, że skórka może być synchronizowana na różnych platformach.

Nie ma znaczenia, jeśli użytkownicy nie mają wystarczająco wydajnego komputera. Skórka nie jest wymagana do grania w trybie przetrwania. Możesz po prostu uruchomić Fortnite i odebrać skórkę Blizzabelle. Skórka zostanie następnie zsynchronizowana na wszystkich platformach.

Wniosek

Wszyscy gracze mogą pobrać nową skórkę Blizzabelle za darmo. Skórkę można zdobyć tylko podczas WinterFest 2021.

– Reklama –Źródło : https://publicistpaper.com/how-to-get-fortnite-blizzabelle-in-skin-how-to-get-fortnite-blizzabelle-in-skin/