Jak zdobyć Enforcer AR w Fortnite

Jak zdobyć AR Enforcer w Fortnite: Kompletny przewodnik

Enforcer AR to mój ulubiony typ broni w Fortnite. Stanowi kompromis pomiędzy pistoletami maszynowymi i strzelbami. Otrzymujesz zasięg pistoletu, celność pistoletu maszynowego i moc strzelby. Innymi słowy, AR dają Ci to, co najlepsze ze wszystkich światów.

Nowy Enforcer AR, dostępny w Fortnite Chapter 5, wyróżnia się na tle innych broni w swojej kategorii. Ma mniejszą szybkostrzelność, ale sprawia, że ​​strzelanie z biodra jest interesujące. Aby znaleźć tę broń, musisz przeprowadzić małe badania. Zanim ją znalazłem, musiałem szukać w miejscach z łupami wyższej jakości.

Jeśli chcesz zdobyć mityczną wersję Enforcera AR, przygotuj się na walkę, aby ją zdobyć. Montague, NPC znajdujący się w Wielkim Lodowcu, posiada tę broń wysokiego poziomu. Gdy ją pokonasz, będzie twoja. Można go łatwo pokonać, tylko upewnij się, że jesteś dobrze wyposażony i stale się poruszasz.

Z drugiej strony, jeśli natkniesz się na zwykłego AR Enforcera, zawsze możesz go zmodyfikować w wielu warsztatach znajdujących się na mapie. Dzięki temu broń staje się z czasem potężniejsza.

Dlaczego Enforcer AR jest ważny? Jak już wspomnieliśmy, jest to idealny kompromis pomiędzy skrajnościami innych broni oferowanych w Fortnite. Jeśli musiałeś przyzwyczaić się do działania gry, klasa AR sprawi, że krzywa uczenia się stanie się płynniejsza i łatwiej będzie zrozumieć meta gry.

Ogólnie rzecz biorąc, Enforcer AR jest prawdopodobnie jedną z najbardziej wszechstronnych broni w grze, umożliwiającą natychmiastową zmianę taktyki walki bez uszczerbku dla wyposażenia. Dodatkowo świetnie prezentuje się wygląd skórki Alana Wake’a w połączeniu z Enforcer AR.

Jak zdobyć skórkę Alana Wake’a w Fortnite

Fortnite to darmowa gra dostępna za pośrednictwem Epic Games, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Nintendo Switch i urządzeń mobilnych.

Źródło: www.bing.com